Jak się dostać?????

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jestem ponad 60 dni na liście oczekujących klubowiczów.Ostatnio wysłałem nawet zdjęcia,wszystko super tylko niech ktoś odpowie na moje pytanie, ile trzeba czekać??????
zdesperowany oczekujący!!!

[ wiadomość edytowana przez: kzyhu dnia 2004-11-18 19:38:27 ]
  
 
Witam
hmmm... z powodu zmian w Radzie i odejściem jednego z moderatorów do innych, równie szczytnych obowiązków( to o Tobie Zaxiu ), troszkę się opóżniło rozpatrywanie kandydatur, ale już jest na tapecie, lada dzien ogłosimy, tzn Rada ogłosi, liste nowych klubowiczów
  
 
Wlasnie czekam juz chyba 2 dni i niiic....nie jestem jeszcze przyjety A juz chcialem odrazu na zloty,pokazac co mam i zobaczyc jakie fury inni maja.Wiem ze w regulaminie 60 dni trzeba,ale za taki czas moze stac cos,np.zalicze dzwona albo kupie inny samochod (Lade oczywiscie )
  
 
Cytat:
2004-11-25 18:59:03, bratok pisze:
Wlasnie czekam juz chyba 2 dni i niiic....nie jestem jeszcze przyjety A juz chcialem odrazu na zloty,pokazac co mam i zobaczyc jakie fury inni maja.Wiem ze w regulaminie 60 dni trzeba,ale za taki czas moze stac cos,np.zalicze dzwona albo kupie inny samochod (Lade oczywiscie )



Jak to kolega nie jest przyjety a status LKP Kandydat to niby co

A na zloty mozna jezdzic nie majac jeszcze statusu Klubowicza LKP !!
  
 
Ja mam tylko jedno pytanie, czy do sierpnia AD.2005 uda mi się zostać klubowiczem? Ps. Jestem zaszczycony uzyskaniem statusu sympatyka i wielkie dzięki dla szanownej rady , ale czekam już od Śierpnia!
  
 
Witam
Cytat:
2004-12-18 23:49:52, mechanior pisze:
Ja mam tylko jedno pytanie, czy do sierpnia AD.2005 uda mi się zostać klubowiczem? Ps. Jestem zaszczycony uzyskaniem statusu sympatyka i wielkie dzięki dla szanownej rady , ale czekam już od Śierpnia!


Zalezy to tylko od Ciebie, miło ze się trochę zacząłeś udzielać, wielu jest takich którzy rejestrują się , a potem znikają na zawsze, stad ostroznosć Rady w nadawaniu statusu klubowicza, mile widziana jest aktywnosc na forum, spotach regionalnych i zlotach klubowych
  
 
Na spotach regionalnych bywam, na zlocie byłem( pierwszy raz-całkowity odlot ) na forum mało się udzielałem, bo miałem sporadyczny dostęp do neta! Od kilku dni mam dopiero stały dostęp do netu (podłączono mnie do sieci)! staram się odrobić zaległości w informacjach! do tej pory moim kontakte z klubem był Stoki (pracujemy w jednej firmie).
  
 
Witam
Ok.. rzucam Cie Radzie na pożarcie


[ wiadomość edytowana przez: sheriffnt dnia 2004-12-19 01:55:31 ]
  
 
witam
od kilku miesiecy systematycznie siedze na forum LKP i bardzo chcialbym zostac klubowiczem
jakie mam szanse i co mam zrobic?
pozdrawiam/kaktus
  
 
Cytat:
2005-01-11 23:36:45, kaktus1 pisze:
witam od kilku miesiecy systematycznie siedze na forum LKP i bardzo chcialbym zostac klubowiczem jakie mam szanse i co mam zrobic? pozdrawiam/kaktus



wyslac zgloszenie checi przystapienia - link "dolacz do klubu" na gorze stronki, jest tam stosowny formularz.

Pozdrawiam
  
 
pchac sie krzyczec i rozpychac byle na temat i bedzie git
  
 
walczyć o swoje !!!

"molestować radę " SORRY WŁADZO

i przypominać o sobie hi hi

ps ale i tak swoje odsiedzisz w roli kandydata

Chyba że sie rada zbierze naradzi (wierzycie hi hi ) a Ty przekonasz ich do swojej racji ( w co wątpię )

ALE PRÓBOWAĆ TRZEBA !!@@!!@@!!@@!!

potem fanfary i UWAGA:

ZOSTAŁEŚ NOWYM CZŁONKIEM LKP !!!
  
 
a ja kiedy wreszcie zostane klubowiczem?jestem juz troche na tym forum.ostatnio bardzo duzo gdyz wczesniej nie miałem dostaepu do interneu teraz mam stałe łacze wiec nadrabiam jak moge ale nic z tego:| co jest? kiedy wreszcie zostane klubowiczem?
POZDRO BY KAMIL
  
 
z tego co ja słyszałem to 60 dni trzeba czekać!!!
  
 
Cytat:
2005-02-05 14:42:45, djkamil23 pisze:
a ja kiedy wreszcie zostane klubowiczem?jestem juz troche na tym forum.ostatnio bardzo duzo gdyz wczesniej nie miałem dostaepu do interneu teraz mam stałe łacze wiec nadrabiam jak moge ale nic z tego:| co jest? kiedy wreszcie zostane klubowiczem? POZDRO BY KAMIL



data przyjęcia do klubu: 2005-01-25 (12 dni na liście oczekujących)

tak masz w profilu, a to oznacza ze do 60 dni jeszcze troche pozostalo

Pozdrawiam
  
 
ahi to o to chodzi o 60 dni,myślałem ze chodzi o to iz kiedy zapisałem sie do tego klubu.ale teraz juz wiem.dzieki za podpowiedź.
POZDRO BY KAMIL
  
 
Cytat:
2005-02-05 14:48:03, Mariuusz pisze:
z tego co ja słyszałem to 60 dni trzeba czekać!!!



A gdy minie dzien 60-ty, DZIEN SADU nastapi
Rozpatrzone zostana wszelkie ZA i PRZECIW delikwenta

A wiec strzezcie sie

Pozdrowionka
  
 
To fajnie,bo zostało mi tylko 6 dni (54 dni na liście oczekujących)
  
 
Cytat:
2005-02-05 15:06:48, dcnt pisze:
A gdy minie dzien 60-ty, DZIEN SADU nastapi Rozpatrzone zostana wszelkie ZA i PRZECIW delikwenta A wiec strzezcie sie Pozdrowionka



on oszukuje nie wierzcie mu i pewnie usunie moj post pozdro dareczku to jak bedzie z samarka

[edit] zagram w totka, jak przegram to usune




[ wiadomość edytowana przez: dcnt dnia 2005-02-06 17:30:28 ]
[ powód edycji: edit ]
  
 
A ja też nie mam dostępu do kompa i neta i pewnie za rzadko jestem, zeby sie status wzmocnil, wiec chyba stworze wlasny, jednoosobowy klub. Chyba, ze mi ktos z okolic Łodzi pomoze i cokolwiek objasni.