A"propos Zamawiania LAD w sieci - WYPOSAŻENIE

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie i panie, otoz jezeli mnie nie myli moja znajomosc jezyka rosyjskiego, to wynika z strony internetowej, ze do takiej nowej kanciatej 2107(4) mozna za niewielka oplata 1500 rubelkow(jakies 50$) , zamowic sobie PODGRZEWANE FOTELE!!!
Za 2000 rubelkow, elektryczne szyby.
Normalnie jestem w SZOKU- rozumiem ze moze w tych z serii 11X ale zeby w kanciastych? Tego sie po nich nie spodziewalem!
Milo zaskoczony, swoja droga mozna by miec taki luksus, w sumie nie wiem po co, ale chocby po to zeby miec!
Mi w siedzenie nie jest znimno w Ladzie!
  
 
oglądam teraz na Discovery o syberii i myślę,ze tam sie to jednak przydaje - 60 stopni . A ładzianki jeżdżą
 
 
W Polszcze też się takie ogrzewane siedzenia przydają zimą. Jak wsiadasz do autka zostawionego na mrozie to już po kilku sekundach przyjemnie ci w plecy i 4 literki grzeje; nie musisz szczękający czekać, aż się silnik nagrzeje.
Natomiast przydatności ogrzewanych lusterek nie zauważyłem.

Pan Znawca
  
 
Krzysiu, daj link do tych dobroci...
  
 
Mariuszu,podgrzewane lusterka to super sprawa,jeżeli tylko u siebie wymienię na rozbieralne,to odrazu wstawiam podgrzewanie.Nie trzeba skrobać lodu,bądź gdy są zaparowane po postoju zimą,wystarczy nacisnąć przycisk i jest z głowy problem.Hmm,u ciebie w Mercu nie ma podgrzewanych?Może nie musiałeś jeszcze z tego korzystać,jednak moim zdaniem to jest fajna rzecz.
Pzdr Grzesiek
  
 
... no więc mam podgrzewane lusterka (i dysze spryskiwaczy i takietam), ale jeszcze nigdy mi się to nie przydało, powaga.

Wg mnie bardzo przydatne są natomiast takie dodatki, jak:
- centralny zamek
- wspomaganie kierownicy,
- klimatyzacja,
- podgrzewane siedzenia

Jeśli ktoś może sobie takie cuda sprawić, to naprawdę warto!

Dla bezpieczeństwa dodałbym 100 poduszek powietrznych i ABS.

Dla trwałości - ocynkowane nadwozie.

I...
... tak wyposażoną ŁADnĄ mógłbym jeździć i jeździć, i jeździć....

No -> podniósłbym też trochę zawieszenie (jeśli nie byłaby to Niwka).
  
 
co do tych bajerów to były one w 2104/7 oferowane w Polsce już dość dawno - mam katalog Auto Swiata z chyba 1997 roku i są tam w opcji
  
 
No to dlaczego importer tego nie oferuje (chyba, że w 110 takich opcji nie ma)...
Jeśli faktycznie te bajery nie są tak drogie, to może lepiej dołożyć parę złotych do ceny i od razu oferować autko "full wypas w standardzie". Wtedy jak ktoś porówna sobie, że ma tzw. zachodnie auto bez wyposażenia i alternatywnie ŁADnĄ ze skrzydełkami, to się zastanowi... W zachodnich autach te opcje wyposażenia są generalnie strasznie drogie.
Ja bym importował obecnie do Polski tylko takie różne superwersje (bo przy obecnym poziomie cen, zwykła Łada jest mało konkurencyjna; delikatnie mówiąc..., a wersja sportowa, terenowa, wanklowa, kosmiczna, etc. pewnie by znalazła zbyt). Może na zamówienie, ale takie.
Osobiście jak miałbym kupić nową 110 w Polsce, to wolałbym kupić używaną - "prawienówkę" - Ładę z Niemiec -> duuuużo taniej. A za różnicę ceny kupiłbym sobie... eee... zapasową Ładę .


A z cyklu bajdurzenia na bajdurce 5-strunowej:
Podobno jako opcja do Niwki jest podusia pasażera przypinana na rzepa do deski rozdzielczej wyzwalana guziczkiem na drzwiach (to dla ćwiczenia refleksu) i klima napełniona tym gazem co go Rosjanie użyli ostatnio w teatrze (w przypadku aktywacji autoalarmu/antynapadu układ się rozszczelnia usypiając złodziei/napastników).
  
 
pogrzewane lusterka to można zrobić i u nas. miałem gdzieś namiar na firmęoferującą układy grzewcze do samarki.
ale tymi fotelami to sięzainteresowałem bardzo... dajcie link do tej strony
  
 
Tak swoją drogą to ktoś od importera mógłby się raz na jakiś czas wypowiedzieć na tym forum. Bo... chyba dostęp do internetu mają, czyż nieee...
  
 
Wiec wyczytalem to na
http://www.baltic-auto.spb.ru

Dokladnie mnie zainteresowal model 2107(4), no bo takim jezdze,(no prawie takim, ale 07) a jest o tym na:

Lada 21074-wposarzonko
Znajduje sie ten opis na dole- po rusku, ale nie ruskimi bukwami.
Jakby ktos mial problemy z ruskim, tu, czy gdzies indziej, sluze pomoca-moze podolam
Powaznie sie zastanawiam czy by nie przywiezc takiej 7 do Polski, oczywiscie na takich zasadach jak polowa beemek, golfow i kadetow (oraz tym podobnych) z zachodu.
Ale Lade ze Wschodu!!!
  
 
Krzys,to moze ja to zrobie od razu
Komplekt importnuyu rezinu - 1500 rub.
komplet importowanych opon
El. steklopod'emniki - 2000 rub.
elektryczne szyby
Podogrev sidenii - 1500 rub.
podgrzewane siedzenia
Stekloochistiteli far - 500 rub.
wycieraczki swiatel
Central'nyi zamok - 2500 rub.
centralny zamek
Solenoid bagazhnika - 500 rub.
solenoid bagaznika(zdalne otwieranie dla niefizycznych)
Fary protivotumannye - 800 rub.
swiatla przeciwmglowe
-043, -053 myagkii salon -1000 rub.
ale co to jest "miekkie wnetrze" to juz nie mam pojecia