Spoty śniegowe-3city

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
warunki na pasie idealne-świeży śnieg a pod spodem lód i nawet pusto poszalał ja sobie trochu, teraz spalanie wyjdzie koło 20 l
żeby nie tej 6* kręgi było by całkiem dobrze....
  
 
Cytat:
2004-11-22 17:43:23, daniel pisze:
żeby nie tej 6* kręgi było by całkiem dobrze....


Otóż to

ja tam nie musiałem jechac na pas, poszalałem w drodze do domu - nie ma to jak zwlekac z zimowym ogumieniem

może w środę będzie jeszcze śnieg ?
  
 
Ja wczoraj podryftowalem na Skwerku Kosciuszki jutro moze pojade na lotnisko na Debogorzu
  
 
Ja wczoraj się bawiłem 206ka po mieście i poza nim

Ale liczę że środa będzie ciekawa na pasie...
LAZIK proszony o słupki

PS. Czemu ten wątek jest w forum o syrenkach ???
  
 
Cytat:
2004-11-22 18:26:49, Nomad pisze:
PS. Czemu ten wątek jest w forum o syrenkach ???


Wylacz podzial na kategorie i bedzie po problemie
  
 
Cytat:
2004-11-22 18:26:49, Nomad pisze:
Czemu ten wątek jest w forum o syrenkach ???



Jak pamietam wybierałem kat ogólną

ślizgało sie fajnie ale przez te 7* korki jechałem 2 h do domu trochę popada i miasto sparaliżowane
  
 
Cytat:
2004-11-22 17:47:06, GDA pisze:
może w środę będzie jeszcze śnieg ?


W Gdynie juz sie wszystko topi
  
 
a ja łańcuchy już przygotowałem
  
 
Cytat:
2004-11-22 20:43:48, road_runner pisze:
W Gdynie juz sie wszystko topi



na noc zapowiadaja +5 ale za to na rano -1 więc nie marudzić narazie... pomarudzimy jak zniknie i nie będzie miało co zamarzać
  
 
Byłem na wizji lokalnej

Cytat:
2004-11-22 20:43:48, road_runner pisze:
W Gdynie juz sie wszystko topi



i niestety to prawda...

ale pierwsze koty za płoty,zima się dopiero zaczyna i będzie jeszcze zapewne okazja się wyszaleć
  
 
Cytat:
2004-11-22 21:43:34, Nomad pisze:
na noc zapowiadaja +5 ale za to na rano -1 więc nie marudzić narazie... pomarudzimy jak zniknie i nie będzie miało co zamarzać


U mnie juz jest +5 mam nadzieje ze mrozu nie bedzie bo rano byloby bardzo nieciekawie
  
 
Dzisiaj wypróbowałem pas startowy-bardzo dobre warunki więc jak ktoś chętny to spokojnie można jechać
  
 
Sluchajcie pieknie sypie Moze sie wieczorem na pasie "pokrecimy" jak sie pogoda utrzyma
  
 
Cytat:
2005-01-24 11:17:49, Rawuk pisze:
Sluchajcie pieknie sypie Moze sie wieczorem na pasie "pokrecimy" jak sie pogoda utrzyma


Ale gdzie sypie Na zaspie świeci słońce i jest czarno - gdzie Rawuk jesteś - za obwodnicą
  
 
Cytat:
2005-01-24 11:26:48, GDA pisze:
Ale gdzie sypie Na zaspie świeci słońce i jest czarno - gdzie Rawuk jesteś - za obwodnicą


Ty mnie kurde nie denerwuj W Gdyni Orlowie 10 cm sniegu A juz mialem nadzieje
  
 
Troche spadlo tego sniezku...zawsze cos Ma ktos plany z tym zwiazane? Mozna by cos zorganiozwac...Zaspa jest rozjezdzona wiec raczej odpada...jakies inne propozycje na spedzenie mile czasu jezdzac bokiem ?
  
 
polecam parking przed Operą Leśną-pusty plac i ślizgawka
  
 
Jakby ktos chciał sie poslizgać to są ku temu warunki na pasie startowym-sprawdzone
  
 
Jeszcze nie byłem, ale dzisiaj po tych opadach też może być nieźle
  
 
Piekna sprawa Wlasnie z pasa wrocilem. Gdyby nie najazdy niebieskiego blaszaka co 15 minut byloby naprawde super