O Cytrynie na wesoło :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ciekawe czy to prawda - już gdzieś to słyszałam

Recenzja Citroena C4:

"Wsród nowinek technicznych pojawił się także nowy skrót. AFIL - czyli system osterzegający o niezamierzonym przekroczeniu linii. Gdy, jadąc z prędkością powyżej 80km/h, zaczniemy bez kierunkowskazu przecinać namalowaną na jezdni linię, fotel kierowcy wpada w wibracje. Jeśli to prawa linia, zadrży prawy pośladek. Jeśli lewa - lewy. Już widzę uśmiechy na ustach pań myszkujących po całej szerokości jezdni. Czy konstruktozy przewidzieli, że kara dla niektóych może byc nagrodą ?"


hehehe

  
 
Dobre!!!
  
 
COOL!

Madziu, czyzbym wyczul nutke zazdrosci?
  
 
Cytat:
2004-11-26 09:37:48, Rysiu pisze:
COOL! Madziu, czyzbym wyczul nutke zazdrosci?



Rychu zapomniałam dodać iż nie zamierzam się przesiadać do Cytryny - oczywiscie zostaję przy Toyocie
  
 
Oj tam, uwazam ze nalezy isc za dobrymi rzeczami. W koncu chodzi o bezpieczenstwo....
  
 
Cytat:
2004-11-26 09:47:27, Rysiu pisze:
Oj tam, uwazam ze nalezy isc za dobrymi rzeczami. W koncu chodzi o bezpieczenstwo....



Ale Rysiu chyba nie negujesz bezpieczeństwa Toyoty
  
 
Potwierdzam, system AFIL, po spełnieniu warunkówe cytowanych przez Madzię, masuje uda
  
 
..masuje uda i zwalcza cellulitis
  
 
ale wy jesteście nie domyślni
przecież Madzia ten system zaadaptuje w swoim bolidzie i dlatego zostanie w Toyce
  
 
Cytat:
2004-11-26 12:20:14, Krasnoludek pisze:
ale wy jesteście nie domyślni przecież Madzia ten system zaadaptuje w swoim bolidzie i dlatego zostanie w Toyce



Krasnoludku - żadnych innowacji w mojej Toyce
  
 
Cytat:
2004-11-26 09:22:44, madzia_83 pisze:
...fotel kierowcy wpada w wibracje. Jeśli to prawa linia, zadrży prawy pośladek. Jeśli lewa - lewy. Już widzę uśmiechy na ustach pań myszkujących po całej szerokości jezdni. Czy konstruktozy przewidzieli, że kara dla niektóych może byc nagrodą ?" hehehe


madziu, to chyba kobiety skonstruowały , hi hi fajny gadżet
mimo, że nie z Japonii.