Chyba koniec zabaw na staej zajezdni w czyżynach!(kraków)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
przejeżdżałem 30minut temu koło zajezdni w czyzynach(kraków) i tam gdzie był wjazd stawiaja metalowe slupki!na tym chyba zkoncza sie wjazdy na zajezdnie widac wladze miatsa nierzyczą sobie tam różnego typu imprez! a szkoda ......
  
 
No to faktycznie lipa....
Ale zawsze mozemy zrobic nowy wjazd...
  
 
no też prawda! tylko pytanie gdzie bo jak jechalem to postawili ja wiem z 20słupków i wygladalo to ze maja ich jeszcze troche postawic ale jak to mowa dla chcącego niema nic trudnego
  
 
to chuje .... co więcej mozna powiedzieć jeb... sie w łeb powinni teraz gdzie bedziemy jeździc , robić zloty , lotnisko to juz syf płyty sa tak nierówne że aż strach , polska to kraj w którym wszystko jest robione tak abyśmy mieli pod góre
  
 
Panie Lukaszku niewiesz jak to jest w tym kraju za wszelką cene chce zabić sport motorowy!niestety to jest polska pozostawmy to bez komentarza!!!
  
 
Ale p....... sport motoryw umiera nie zgodze !!!!!
idzie sie do prezydenta miasta ekipą przedstawia załozenia prosi o policje a ten daje policje ochrone zalatwia pogotowie itp i pomaga zalegalizowac klub.

Tak jest w Rzeszowie !!!
I u nas na wsi tez prezydent miasta sie na to zgodził ..... trzeba isc pogadac jak z człowiekiem .... Zreszta ostanie rajdy w krakowie pokazały ze sa ludzie którzy potrafia sie dogadac z władzami . Miasto ne ichce grupy ludzi ktorzy robia nielegale ale ci sami ludzie legalnie sa mile widziani.......
  
 
Cytat:
CzuCzu napisał:
[...] Miasto ne ichce grupy ludzi ktorzy robia nielegale ale ci sami ludzie legalnie sa mile widziani.......


Zgadzam się z tym stwierdzeniem.
  
 
Kolejnym przykładem jest łódź - tam ostanio zrobili nalot na wyscigi pijanych ludzi. Poczytajcie po stronach typu interia itp. Z nieoficjalnych źródeł = klub GT łódź wiem ze wszystko idzie w dobrym kierunku legalizacji.
Władze miast chca za wszelka cenę zalegalizowac to , by był problem z głowy.
Ps. do ludzi inteligentnych którzy uwazają co wspólnego ma 1/4 z jazdami po zajezdni - legalizujac jedno rusza sie drugie. My legalizujemy 1/4 przy okazji w okresie jesienno zimowym legalizujac kjsy .......
  
 
niewiecie co zrobic? u nas w Łomży jak sie chce poszalec to sie jedzie na zbiornik retencyjny za miastem, oczywiscie jak jest pusty, pyk kłudeczkeod bramy i jazda, a jest naparwde super, powierzchnia betonowa równiutka i lekki kurz, DF'em odchodzą drifty ze bememki sie chowają, takze nic straocnego, poradzicie sobie,pozdrawiam
  
 
Nie no prawda jest taka, ze nam sie dobry prezydent trafil. Naprawde czlowiek na ktorego nikt zlego slowa w rzeszowie teraz nie powie. Pelen respect dla pana Ferenca.
Popiera wszelkie przejawy inicjatywy spolecznej tj. chociazby organizowanie zlotow, wynajmowanie placow.
Od dwoch lat odkad jest prezydentem zrobili w Rzeszowie wiecej ulic, parkingow i innych rownie waznych rzeczy niz prze ostatnie 20 lat
Zycze wam wszystkim takiego prezydenta - nawet go nie znam ale mowie co widze.
  
 
Chłopaki niebedzie tak źle jak sie od przodu nieda to od TYŁU trezba spróbować.
Miejmy nadzieje że jakoś problem z słupkami bedzie sie dało ominąc.
  
 
To sie zajmijcie terenem w Olkuszu mnie on bardzo odpowiadał, może nie na griloowanie bo kiełbaski byłyby z piachem, ale Sosina niedaleko
  
 
Cytat:
2004-11-26 16:10:00, krzych pisze:
Chłopaki niebedzie tak źle jak sie od przodu nieda to od TYŁU trezba spróbować. Miejmy nadzieje że jakoś problem z słupkami bedzie sie dało ominąc.



Z tego co pamietam to MAR juz probowal ktoras z bram kantem otwierac... tylko sobie zle trafil..
  
 
Nie wiem czy wiesz, że wszystko slimaczo idzie jeśli chodzi o legalizację. Też wiem to ze źródeł GT Łódź, ponieważ bywałem częstym gościem na ich czwartkowych spotach. Powolutku, ale do celu. U was może ze wszystkim prościej CzuCzu.
  
 
i pomyslec ze wczoraj Rino upalal tam jeszcze kanta a przed wczoraj ja Moze znajdzie sie jakas druga furtka
  
 
Zeby tylko nam w wawie placu nie zamkneli :/
  
 
Im większe miasto tym więcej problemów i tym trudniej o legalizację. U nas się ścigali na tzw. strefie ale to były zwykłe dresy i sprint na ćwierć mili. Ścigały się też tam nawet TIRY bez naczep Ale ostatnio jakby sprawa przycichła.

Jak tylko spada śnieg jedzie się na Radan (sławna próba z rajdu studenckiego i KJS nocnego), rozstawia pachołki i jest gites.
  
 
Cytat:
2004-11-26 21:06:25, maskekk pisze:
Zeby tylko nam w wawie placu nie zamkneli :/



O jakim placu mowisz o ECO?Stary ja tam jezdze juz od paru lat.Teraz coraz wiecej matołów przyjezdza i cywilnych samochodów.Kiedys były same rajdówki i zamkniete srodowisko ,policja przyjezdzała ,pokazała sie i jechała dalej ,Straz Miejska sobie ogladała jak jezdzilismy w zime .A teraz to jest kwestia czasu kiedy to zamkną ,bo zaczynaja przyjezdzac mungoły co palą gume ,głośna muza ,i typowe banany.
  
 
No dokladnie o tym placu mowie. jak sniezek popada to sie tam spoko jezdzi. hehe juz kilka opon i felg tam zaltwilem na suchym :/
  
 
Lipa!!! Dobrze, że chociaż w zeszłym tygodniu wpadłem na chwilke na zajezdnie z Bartem...
Jeszcze miałem poldka bez wydechu więc lepiej śmigał...
A generalnie to tam chcą jakąś hurtownie zbudować