Coś dla Fleszera....

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
... i innych posiadaczy 2105/7









Trzeba zapytać w końcu węgrów ile takie plastiki kosztują bo u nas czegoś takiego się nie kupi

A moim zdaniem z tymi plastikami i na odpowiednio szerszych kołach samochód ten wygląda poprostu niesamowicie
  
 
No zeby to jakos wygladało, to oprócz szerokich alusów chyba przydałyby sie jeszcze dystanse i to takie po 25mm na koło
Po takich zabiegach ładziana musi wyglądac bardzo "bojowo"
 
 
Fajne autko !!!

Białe kierunki z boku OK!
Czerwone światełka z tyłu OK! (już po przyciemnieniu na czarno ŻAŁOWAŁEM, że nie zrobiłem tego na czerwono).
ale te nity, to mnie sie troche nie podobajo !

Szkoda, że nie widać przodu auta.

PS. Niedługo opublikuje zdjęcie swojego autka (niestety tylko jedno i to gdzieś z jesieni, na wiosnę będzie kilka nowych).
Tak właściwie to chyba będę musiał kogoś poprosić o pomoc w publikacji, bo nie wiem czy się na tym znam ?!?!?!?!?
  
 
Wysyłaj mailem do któregoś moderatora! Oni to zroboia bez problemów
Bo juz jestem ciekaw jak wyglada!
Paweł
 
 
Wspaniałe felgi OZ!!!!!! Moje marzenie. Ja zwykłe stalówki pomaluje na wiosne na biało
  
 
Pawełku,

chwila moment nie mam dostępu do aparatu cyfrowego, więc trochę to musi trwać: zrobić zdjęcie, wypstrykać resztę filmu, wywołać, poprosić kolegę o zeskanowanie i wrzucenie na dyskietkę, przyniesienie do pracy, wysłanie mailem.

Na razie stanęło na prośbie do kolegi, moja żona dorzuca jeszcze zdjęcia naszej pociechy (może z jedno też wyślę, jako przyszłą klubowiczkę). Strzeż się, Aneta, konkurencja rośnie !!!
  
 
w każdym razie czekamy!
 
 
Pytałem się Węgrów i u nich cena kompletu takich spojlerów wynosi ok 100 Euro
Pozdrawiam
  
 
No poprostu przepiekne!!!
Jeju, ja juz sam nie wiem w co rece wkladac? Slinik, gazniory, alusy? Spojlerki?
Wszystkiego na raz nie dam rady! Ale po wolutku, po malutku i bedzie!!!
A jednak skubana na tych zdjeciach stoi wysoko!!!
Robi wrazenie - skad Ty bierzesz te zdjecia Konrad? Chyba od kompa nie odchodzisz Ale to prawie tak jak ja.(no moze z wyjatkiem tego czasu ktory siedze w ladzie)
Wiem jedno, jak sie cieplo nie zrobi, to nie ruszam lady, chyba ze bede musial. Tak jak te hamulce!
Dzieks
  
 
Jest wysoki jak każdy VFTS ale mi sie to podoba właśnie . Ciekawe jakie ma sprężyny i amorki
  
 
No właśnie, ... sprężyny i amorki !!!

kto wie jak podwyższyć 2107, jakie koszty, co trza wymienić ???
  
 
Amorki Bilsteiny na 100% - Jasiu ma takie w swojej 2107 z tyłu. Sprężyny to nie wiem ale pewnie też coś drogiego...
Ona jest wysoka ale jest też bardzo sztywna co widać na filmach z tymi Ładami - prawie wogóle się nie przechyla
  
 
I to mi sie podoba ze jest wysoka!!! A co za tym idzie, nadal mozna wiezdzac tam, gdzie inne auta dawno by zawisly.
Konrad cos wie o tym! Pamieta nasze wycieczki po os. Oswiecenia, skracanie drogi, oraz jak nas pewien pan jakims dostawczakiem zastawil, i nie chcial odjechac! No ale to jest Lada, wiec i tak odjechala.
Nawet w desperacji mozna zaladowac do takiej wor z ziemniakami (kartoflami czy czyms takim-jeden i ten sam grzyb)
i Lada pojedzie! MOja jest stanowczo za niska, i za miekka, ale w oryginale, (sprezyny nie ciete).
Planuje jej wstawic sprezyny od kombiaka i powinna ladnie stac, do tego jakies pozadne amorki zeby sie nie przechylala.
Ale za mocne tez nie moga byc, bo sie buda rozleci.
Tak czy inaczej na filmach widac ze sie wcale nie gibaja na boki.
  
 
Robal -> czy dobrze przeczytałem - chcesz ... podwyższać!?
No wreszcie właściwy kierunek -> superrr.
I kol. Fleczer też -> no nie mogę.
Chyba Was polubię
  
 
... znaczy Fleszer...upss.
  
 
...chociaż...hmm ... Fleczer mi się jednak podoba
  
 
Dobrze Mariusznia przeczytał !!!
Chcę podwyższać (i ŁADĘ, i chętnie swoją marną pensję).

Jeszcze bardziej mnie polubisz jak się dowiesz, że chciałbym mnieć łaciatą ŁADĘ (ale nie taką zebrę jak Ty, tylko coś jak HGS). Ale to jednak łaciate (samo mleko).

Jak już może kiedyś będę miał cuś takiego (łaciatego) to zmienię ksywkę na UHT.
  
 
Cytat:
2003-01-09 15:23:23, Mariusznia pisze:
...chociaż...hmm ... Fleczer mi się jednak podoba




dobrze że nie felczer
  
 
... ale "fleczer", to też chyba jest -> to coś w stomatologii (choć ja sie tam nie znam, sprzątam tylko liście na liście).

Ogrodnik na liście, zmyślny iście
  
 
Może by tak ... pogłosować -> poznalibyśmy, która frakcja (podwyższacze, czy obniżacze) dominuje ilościowo na liście; domyślam się, że ilosciowo, to "obniżacze" jednak wygrywają...
Ale...
...ale nie wiem, jak się taką ankietę robi (brak odpowiednich autoryzacji, mam inną tęczówkę i odcisk palca od Konrada ).
Poza tym są Bardzo Ważne Tematy typu wątek o biopaliwach (bardzo interesujący -> jakiś mądry i przewidujący facet go założył ).