Adrenalina musi byc :P [filmik]

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ktos dal tu temat o rowerach dzisiaj, przypomnialo mi sie co sam wyprawialem zanim zajaraly mnie rajdy, tutaj mozna zassac filmik:

10mb *.wmv enjoy ;]
  
 
kozak.....
  
 
Hmmm Krzycho fajnie fajnie.Na kosz i przez kierownice .....
Jak byłem chudy tez sie bawiłem tyle ze ja rozbijalem sie Bmxami .....
Ps. Jakby ktos chciał to mam cos tam do górala jakies amorki raczej nieznanej firmy .... olej wymieniony na wiosne z nudów ..... jakas tam sztyca pod siodlo - teraz to chyba standard ale wtedy kosztowała 30 dolarów z wysyłką itp .....
Fajnie sie bawicie ....
  
 
eeee malina :d widze ukryte talenty mamy na forum ja tam kiedys cusik próbowałem ale raczej lajtowo. ale podziwiam Krzyh00!
  
 
material bardzo fajny ale szkoda ze jakosc niesttey dosyc niska.
krzychu proponuja jakas pozadne kamere pozyczyc od kogos i zrobic wysokiej jakosci klipa!!

pozdro, gratulacje umiejetnosci
  
 
Krzychoo a nie masz wiecej jak sie wyp***lasz , a jazda niezla
  
 
wlasnie goorek....
tak a propos klipow....
  
 
Cytat:
2004-11-28 23:40:13, pterock pisze:
wlasnie goorek.... tak a propos klipow....



kiepsko z tym na razie nie ma szans, czasu zero, mam material na plytce jak cos to kopsne ci plytke a ty cos moze pokombinujesz...
  
 
Cytat:
2004-11-28 23:45:59, goorek pisze:
kiepsko z tym na razie nie ma szans, czasu zero, mam material na plytce jak cos to kopsne ci plytke a ty cos moze pokombinujesz...



noo
wpadl bym autem....
ale wiesz.... nie jezdzi....
  
 
Cytat:
2004-11-28 23:39:13, stasiu pisze:
Krzychoo a nie masz wiecej jak sie wyp***lasz



ano mam GLEBA 1MB

material mam dobry na kompie, jakosc tez bez zarzutu zajmuje ponad 100mb ten klip, ale wiadomo do sieci takiego kolosa nie dam.

jeszcze mam 2 inne jak bedzie zainteresowanie to skompresuje i wrzuce, ale tamte sa stare ten jest najnowszy, juz najwiecej umialem a wiecej nie nakrece z prostego powodu, zrezygnowalem z tego sportu bo wydawal mi sie zbyt niebezpieczny a stawy juz i tak wymeczylem, pedaly nie raz z piszczeli z mieskiem wyciagalem a rower juz poszedl do żyda

[ wiadomość edytowana przez: Krzyh00 dnia 2004-11-28 23:54:38 ]
  
 
buhahahahahaha. Pieknie pleckami wybrałes ten murek . Naprawde Piekna sprawa jakbys walnal lbem to juz glowa rozcieta. Kask panie trzeba bylo nosic non stop
  
 
Ta glebe widzialem wczesniej - muahahahahahah

Najlepsze jest jak wstaje niczym "nic mi nie jest" a plecy pekniete w 13 miejscach potem chwyta za kierownice i udaje sie w nieznanym kierunku w szoku pourazowym

Ale ogolnie rzecz biorac, RESPEKT BIIIIJACZ
  
 
hahahaha no wlasnie tutaj podziekowania dla pawu81 za miejsce na serwerze

all the bitches say yooooo
  
 
Nieżle. Ale jak myślisz że jazda na rowerze jest bezpieczniejsza od jeżdzenia maluchem to....
  
 
Cytat:
2004-11-29 09:27:21, dooh pisze:
Nieżle. Ale jak myślisz że jazda na rowerze jest bezpieczniejsza od jeżdzenia maluchem to....



i to duzo bezpieczniejsza... stoisz na 2m na krawedzi na tylnym kole, niech ci pusci hamulec to masz siano z czaszki...
  
 
krzyhOOpo co Ci maluch, jezdzij rowerem, "waha" tańsza... gorzej z amortyzacją...
  
 
Cytat:
2004-11-29 11:41:03, Krzyh00 pisze:
i to duzo bezpieczniejsza... stoisz na 2m na krawedzi na tylnym kole, niech ci pusci hamulec to masz siano z czaszki...



Może źle się wyrazilem, jazda maluchem jest dużo mniej bezpieczna niż normalna jazda rowerem.

No chyba że malucham też skaczesz po murkach
  
 
Ja Was przepraszam ale spytam krótko "Co to jest za gówno??" Ja ściągam film z nadzieją że zobacze jak jakiś malczan jedzie driftem z 10 sekund na rondzie w Warszawie o 12 godzinie a tu kurcze jakieś badziewie. Jak ktoś chce rowerki oglądać i co ciekawe je tuningować przerabiać wrzucać krótkie biegu bądź tarcze Brembo z Ferodo zaciskami to prosze ale nie na tym forum. Co jest z MODERATORAMI? Śpicie? Zostawiam to bez komentarza co teraz jest na forum.....rowerki nie no...a jeśli piszecie to napiszcie z [jazda rowerem].
  
 
daymon jakbys nie zauwazyl to jest hyde park.chcieli sie chlopaki pochwalic to sie pochwalili.jakbys mial pretensje ze material jest w kupie sprzedam to bym rozumial...wiem ze to forum samochodowe ale troche luzu mozna sobie dac no nie?ty tez sprobuj to ci na zle nie wyjdzie
  
 
Cytat:
2004-11-29 17:13:30, DaymoN pisze:
Ja Was przepraszam ale spytam krótko "Co to jest za gówno??" Ja ściągam film z nadzieją że zobacze jak jakiś malczan jedzie driftem z 10 sekund na rondzie w Warszawie o 12 godzinie a tu kurcze jakieś badziewie. Jak ktoś chce rowerki oglądać i co ciekawe je tuningować przerabiać wrzucać krótkie biegu bądź tarcze Brembo z Ferodo zaciskami to prosze ale nie na tym forum. Co jest z MODERATORAMI? Śpicie? Zostawiam to bez komentarza co teraz jest na forum.....rowerki nie no...a jeśli piszecie to napiszcie z [jazda rowerem].



Ty tak na poważnie ? Bo nie wiem czy mam ci przypomniec po co jest HP (wszystko co NIE dotyczy fiatów), przeca w pierwszym poście stoi jasno że to o rowerach.