PIONEER GM-4000 Wzm. zna to ktoś ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam - i - pytam :
Kupiłem wzmacniacz Pioneer GM-4000 - i mam problem :
podłączyłem zasilanie, sygnał - i dodatkowo jest wolne gniazdo z wtyczką na 4 kable ( b. małe gnizdo - ok 1,5 cd na 0,5 ).
Wiem że wzmacniacze powinny być dodatkowo ''rozruszane'' podczas odpalania sprzętu w aucie - MOŻE MI KTOŚ WYTŁUMACZYĆ JAK TO PODŁĄCZYĆ ??


pOZDROWIENIA
  
 
Na każdym forum jest tak - że ktoś musi zacząć
  
 
H E L P - pomocy - czytałem o ''niebieskim kabelku '' który podłacza się do wzmaka - oki - tylko ja nie mam takiego w wzmacniaczu !!

HELP HELP HELP
  
 
Cytat:
2004-11-29 21:12:06, sobOl pisze:
H E L P - pomocy - czytałem o ''niebieskim kabelku '' który podłacza się do wzmaka - oki - tylko ja nie mam takiego w wzmacniaczu !! HELP HELP HELP



Bo przeważnie niebieski kabelek wychodzi z radia a nie ze wzmacniacza, dlatego go tam nie ma. Ten niebieski kabelek wuychodzący z radia podłączasz do wzmacniacza przeważnie pod złącze oznaczone "power".
  
 
Cytat:
Ten niebieski kabelek wuychodzący z radia podłączasz do wzmacniacza przeważnie pod złącze oznaczone "power".


Lub REM lub REMOTE
  
 
Podłączyłem sygnał , + , - , i kabelek remote z cd podłączyłem do + w zmaku - i .......................................NIC

w tym wzmacniaczu nie ma nigdzie wejścia REM - jak to podłączyć ??
szukałem w necie opisu tego wzmacniacza - i nic -

H E L P - skrzynia czeka - sprzęt stygnie - a ja nie mogę podłączyć wzmacniacza - T R A G E D I A


GM-4000 Pionieer 1 * 400 w 2 * 200 w

PoMoCy !!!!!!!!!!!!!!!!!!1
  
 
...że tak powiem HELP HELP HELP HELP - jak to podłączyć
  
 
moze zrob zdjecie napisz o co Ci chodzi bo jak na razie nic konkretnego nie napisałes tylko tyle ze chcesz pomocy
KONKRETY!!!!!!!!!!!
  
 
Witam.

Mam podobnego wzmaka, i żeby go włączyć musisz podłączyc kabel remote (z radia) z dwoma pierwszymi od lewej bolczykami z tego gniazdka. Ja żeby nie bawić sie w lutowanie po prostu wsónełem wtyczke głosnikową(pasuje elegancko i w razie czego mozna szybko rozłączyc wzmacniacz). U mnie tak właśnie jest i wszystko elegancko chadzia. Sprubuj