Andrzejki - życzenia

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wszystkiego najlepszego z okazji imienin dla wszystkich moich imienników...

Lista życzeń:
-Pięknych i szybkich autek
-Pięknych i wiernych kobiet
-6'ki w totka ( do wydania na autka i kobiety )
-Optymizmu (przynajmniej na tyle żeby uwieżyć że te życzenia się spełnią)

PS. Wiem że jesio z 25min czasu jest, ale ostatkiem sił trzymam się na nogach... (sobotnia imprezka urodzinowa się trochę przeciągnęła... )....a rano trzeba wstać
  
 
Dołaczam sie do zyczen a ponadto:
-duzo fajnych imprez
-duzo wytrwałosci w robieniu swoich super bolidów
-naj naj naj naj najlepsiejszego wsyztskiego ogólnie
  
 
Przyrostów masy i tanich samochodów
  
 
Również życze wszystkiego dobrego dla was chłopaki no i dziewczyny bo dla mnie za fajne nie będą bo niestety rzuciła mnie kobita w niedziele a w poniedziałek okurat rok by nam mijał
Wszystkiego dobrego!!
  
 
Cytat:
2004-11-30 16:11:57, Twarog pisze:
Również życze wszystkiego dobrego dla was chłopaki no i dziewczyny bo dla mnie za fajne nie będą bo niestety rzuciła mnie kobita w niedziele a w poniedziałek okurat rok by nam mijał Wszystkiego dobrego!!


Twarog nie zazdroszcze... powiem Ci tylko olej sprawe!!!!!! byla ta bedzie nastepna itd. jak mi to ojciec powiedzial to sie wkurwilem a teraz wiem ze mial racje
pozdro trzym sie
  
 
Bo mial racje Kobieta jaki pieniadze... rzecz nabyta
A wszystkim Andrzeja wsio naj naj!!!!!
  
 
I Ja sie dołączam!

Ps. Właśnie ide na impreze
  
 
Dzieki Dejta za współczucie łatwy okres to dla mnie nie jest szczególnie ze była to moja pierwsza i tak sie to skonczyło ze zostawiła mnie dla innego którego poznała miesiąc temu w szkole i przy pierwszej dziewczynie tak dostąłem po dupie a przez rok mnie zapewniała ze mnie kocha i chce byc ze mna do konca no i jak widac nie wyszło
pozdro
  
 
sorki za ten usmieszek ale ja mialem identyczna sytuacje, bedziesz przechodzil teraz kilka etapow, powiem Ci tylko jedno, jak znajdziesz sobie inna partnerke (a znajdziesz wbrew temu co myslisz) to ci wszystko przejdze. Predko to nie nastapi, ale napewno bedzie lepiej. Mimo wszystko sentyment zawsze zostaje... Ale zobaczysz, bedzie dobrze, gdybym to wiedzial wczesniej tzn ze przechodzi to nie zmarnowalbym sobie szmatu czasu na glupie rozpamietywanie. Nie popelnij tego samego bledu. I jeszcze jedna rada - co z oczu to z serca - nie daj sie wrobic w jakas glupia przyjazn...
Pozdro i wez sobie do serca to co Ci mowie bo i tak sam do tego dojdzesz predzej czy pozniej... Wlasnie dla tego ci to mowie zebys doszedl predzej
  
 
Naprawde wielkie dzięki Dejta dobry z Ciebie chłop.
Wiem ze masz racje zepredzej czy póxniej przejdzie ale narazie niechce mi to przejsc i sądze ze prędko nie przejdzie. Nic tylko wziąść i sie powiesic
  
 
Ja tez dolanczam sie do zyczen

Wszystkiego naj naj naj zycze

Ps: A co do dziewczyn mialem tydzien temu identyczna sytuacje.

I jest tylko na to jedno wytlumaczenie:

Poprostu to zła kobieta była




****


Jak sie bawic to sie bawic drzwi wyj..ac nowe wstwic
  
 
Jak Cie zostawiła dla goscia ktorego poznała miesiac wczesniej to znaczy ze nie była warta dalszych poswiecen Olej to i wyrwij sie z kumplami na browca Najlepiej gdzies gdzie jest duzo wolnych i ładnych laseczek
  
 
Vyzn-R codzinnie sie wyrywam na browca z kumplami (tylko nie w tkaie miejsca ale to z czasem) a zaraz ide na piwko z kolezanką która nas zapoznała wogóle z tamtą. W sobote robie urodziny (bo jutro mam 20) to sie nawale chyba jak dzika swiania jak za starych dobrych czasów ze impreze zawsze konczyłem w ten sam sposób nieprzytomny w kącie gdzies
pozdro i dzieki za współczucia (podobno wyglądam jak wrak człowieka )
  
 
Cytat:
2004-12-02 22:19:53, Twarog pisze:
... W sobote robie urodziny (bo jutro mam 20) to sie nawale chyba jak dzika swiania jak za starych dobrych czasów ze impreze zawsze konczyłem w ten sam sposób nieprzytomny w kącie gdzies pozdro i dzieki za współczucia (podobno wyglądam jak wrak człowieka )



No to najlepszego z okazji urodzin...

PS. Co do kobiet:
1sza po 10miesiacach ze mna postanowiła..... chodzić z moim wówczas nejlepszym kumplem...

W ramach zemsty i odreagowania ja zrobiłem podobnie - po dojściu do siebie (pare miesięcy niestety - człowiek był młody i gupi) zacząłem chodzić z jej kumpelą.... ale jak się okazało po podobnym czasie, od pewnego czasu grałą na 2 fronty.. (ja i jesio jeden) no i ją pogoniłem...

Teraz jestem na takim etapie egzystencji że mam sporo koleżanek, 1 prawdziwą przyjaciółkę.... i od czasu do czasu jakąś dziewczynę ale bez specjalnego przywiązywania się.. po prostu: "jeśli zechcesz odejść - odejdź, jeśli wrócić - "...to się bujaj


Wiem że to ciężko, ale przy odpowiednich przyjaciołach / rodzinie (w moim wypadku bardzo "rozrywkowy" kuzyn) nawet nie zauważysz kiedy to wszystko przestanie cię obchodzić... ten układ ma w sumie tylko 2 wady:
- na zapominanie człowiek traci zdecydowanie za dużo kasy i zdrowia...
- po pewnym momencie człowiek wcale nie ma ochoty się wiązać na stałe z jakąś dziewczyną... a jeśli ma chęci to ma też i stos nerwów i obaw.... (to jest taka cienka linia między byciem luźnym i elastycznym a byciem zimnym i obojętnym)


Jedno jest pewne: praktycznie każdy musi przez to przejść, wcześniej czy później ale musi - zatem ciesz się że wcześniej a nie po 4-5 latach bo wtedy było by o wiele gorzej...

Pozdrawiam....
i ide spać bo jutro mam zaliczenie wykładów ze spawalnictwa...
  
 
Nomad - Nie ma to Jak Jedna Prawdziwa i Ukochana osoba

Ps. Ale punkt widzenia zmienia sie wraz z mijscem siedzenia.