Złomiarze na tvnturbo - bobek :]

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chwile temu w czasie ogladania zlomiarzy na tvnturbo zauwazylem bisa niebieskiego na tamtejszym zlomowisku jesli ktos chce moze "czatowac" na nastepna powtorke, bisa bedzie widac w momencie jak jeden z druzyny znajduje w bagazniku stojacej fury folie aluminiowa bierze folie i idzie, i w tym momencie za nim stoi niebieski bis
zatem prosba - moglby ktos nagrac ten fragment tunerem tv i zgrac jpg na neta ? fajnie by bylo miec taka fotke
  
 
Widziałem kiedyś ten odcinek, bis na dodatek z kierą po prawej stronie
  
 
hehe obejrzyjcie aktualny trzysetny odcinek automaniaka sa tam relacje z roznych czesci swiata jest pokazana m.in. argentyna i dumnie jadacy kant po argentynskiej ulicy
  
 
ogladalem i zlomiarzy i automaniaka
i widzialem bisa i kanciaka milo sie patrzy (szkoda ze na zlomie jeden z nich )
  
 
Cytat:
2004-11-30 13:01:32, ZoLt4R pisze:
hehe obejrzyjcie aktualny trzysetny odcinek automaniaka sa tam relacje z roznych czesci swiata jest pokazana m.in. argentyna i dumnie jadacy kant po argentynskiej ulicy



tak a na samym końcu k'shel na lewym pasie jadący 50 km/h. Kumlple nazywają to syndromem malucha ;P
  
 
ja dzisiaj bylme z moja kobieta na zakupach w Ch i widzialem taki fajowski kapelusz, kupi sobie i bede jezdzil moim poranionym bobem po lewym pasie 50 na godzine w kapeluszu
  
 
Też widziałem dzisiaj złomiarzy... i tez widziałem tego bisa... miał otwrta tylną klapę, blache miał chybanawet ok tylko z przodu na pasie jakies wgnicenia małe miał