OBURZONY!!!!!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
dzisiaj zlapalem gume pomijam ten fakt!pojechalem do wulkanizatora na STACJE OBSLUGI SZCHEL NA OS 1000lecia!!!!wymiana trwala 45min jednej jeb... detki!!!!!!niepolecam tego zakladu zmusial mnie sytuacja!!!!zeby tam jechac!!!
  
 
To masz pecha ja wczoraj jak i dzisiaj dawałem gościowi zeby mi dentke wymienił to odrazu bezdentkowo elegancko wykonał robote czas - 5 min cena - dychutek POLECAM wulkanizacja Zalesie dolne/Piaseczno
  
 
Cytat:
2004-11-30 20:48:37, PitusK pisze:
dzisiaj zlapalem gume pomijam ten fakt!pojechalem do wulkanizatora na STACJE OBSLUGI SZCHEL NA OS 1000lecia!!!!wymiana trwala 45min jednej jeb... detki!!!!!!niepolecam tego zakladu zmusial mnie sytuacja!!!!zeby tam jechac!!!



a swoją droga to ile zapłaciłeś
  
 
Cytat:
2004-11-30 20:48:37, PitusK pisze:
dzisiaj zlapalem gume pomijam ten fakt!pojechalem do wulkanizatora na STACJE OBSLUGI SZCHEL NA OS 1000lecia!!!!wymiana trwala 45min jednej jeb... detki!!!!!!niepolecam tego zakladu zmusial mnie sytuacja!!!!zeby tam jechac!!!


Pojechałem tam jakies 1,5 miesiaca temu na zrobienie zbierznosci i kątów po wymianie wszystkich el zawieszenia przedniego i ukł kierowniczego, musialem bo rano miałem mtrase a byla juz po 17 zostałem umówiony na 19. przyjechalem punktualnie czekalem 15 minut zanim wogule kant wjechał na podnośnik, 3 gosci ustawiało mi zbierznosci i konty przez 1,5 godziny!!!! po czym przychodzi czwarty i mówi ze na tym sprzecie nie da sie ustawic kątów w 125p i borewiczu bo program ich nie obsluguje!!!!!!!! myslałem że im wpierdole normalnie...na koniec wystawili mi rachynek 85 zł za sama zbierznośc no wolałem sie juz nie denerwowac i podziekowac wiecej za takie "usługi".
poprzednim razem na os strusia koło cpn-u gosc mi ustawiał zbierzność i katy ustawił idealnie i wziął za to 80 zł...

ogólnie nie polecam tej stacji.... stanowczo......
  
 
Cytat:
2004-11-30 21:25:38, Rino125p pisze:
Pojechałem tam jakies 1,5 miesiaca temu na zrobienie zbierznosci i kątów po wymianie wszystkich el zawieszenia przedniego i ukł kierowniczego, musialem bo rano miałem mtrase a byla juz po 17 zostałem umówiony na 19. przyjechalem punktualnie czekalem 15 minut zanim wogule kant wjechał na podnośnik, 3 gosci ustawiało mi zbierznosci i konty przez 1,5 godziny!!!! po czym przychodzi czwarty i mówi ze na tym sprzecie nie da sie ustawic kątów w 125p i borewiczu bo program ich nie obsluguje!!!!!!!! myslałem że im wpierdole normalnie...na koniec wystawili mi rachynek 85 zł za sama zbierznośc no wolałem sie juz nie denerwowac i podziekowac wiecej za takie "usługi".



ja bym ich chyba tam normalnie pojechal toz to przeciez skandal.
Cytat:
2004-11-30 21:25:38, Rino125p pisze:
ogólnie nie polecam tej stacji.... stanowczo......



spalmy ja ))))
  
 
Eleganty przeca na bezdentkach śmigają.
  
 
Cytat:
a swoją droga to ile zapłaciłeś


Za tą jakże fachową obsługe zapłaciłem 21zł!!!!!!!!!!

Cytat:
Eleganty przeca na bezdentkach śmigają

moj odkąd go mam ma dętki
  
 
Jak ja nie cierpie dętek, szczególnie w maluchach (o żukach nie wspomne )
  
 
dobra dentka nie jest zla szczegolnie wymagana do szutrowych , wysokoprofilowych opon