Duzo zdjec omegi

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
wejdzcie a sami zobaczycie ile zdjec


http://opomega.hp.infoseek.co.jp/
  
 
kurcze tam wszystko po murzyńsku to nie przy mnie pisane ale zdjątka niczego sobie
  
 
Uwzglednie w kolejnej wersji katalogu, ale wiekszosc juz posiadam

**LOB** Exclusive Club of Opel Omega



[ wiadomość edytowana przez: gelczas dnia 2003-01-06 19:37:22 ]
  
 
Witam,

coż mogę powiedzieć... no fajnie, jest tam coś... tylko dlaczego większość to B

tylko jedno EVO500, troche 3000...

ehh... u nas w klubie też większość Beee, no coż pozostaje nam tylko podglądać młodziaków i usprawniać, upiększać oraz przyspieszać nasze "prawdziwe" Bestie (A)


PS. wywód ten ukazuje żal jaki ściska moje słabe serce... choć droga powrotna z Krakowa (A4) pokazała V6-stkom, że moja słaba, zgazowana, zglebiona, granatowa, w automacie, z gładką dupeczką i przepiękną pasażerką potrafi przełamać opory i wyrwać (z górki!!!) 205km/h

UWAGA
Nie próbować takich rzeczy!!! później dostałem ostrą reprymendę słowną od mojej Pani

pozdrawiam:
prazes
Młody_Omega


*** LOS OMEGAS BESTIALES ***



[ wiadomość edytowana przez: Mlody_Omega dnia 2003-01-06 21:03:53 ]
  
 
Młody w twoim poście wyczuwam niechęć do B-ety ????????????
Cóż to znaczy?
Czyżbyś chciał się narazić ??
  
 
Ha Totr co sie dziwisz... jak mu dwie B odjechaly na wspomnianej A4. Tez bym sie wsciekl.
  
 
Najbardziej podobają mi się zewnętrzne kamery z monitorkiem wewnątrz do cofania.
Pzdr.
PS.
Ktoś się kiedyś pytał o dystanse - na zdjęciach widać że 20mm wchodzą.

Don Fernando ma wielkie stada.
Po uśmiechu go poznacie.

* * LOB * * Exclusive Club of Opel Omega Member

[ wiadomość edytowana przez: Prowo dnia 2003-01-07 08:59:29 ]
  
 
Zdjecia fajne szkoda ze tak mało Omesi A a tak pozatym to sami fanatycy omegi B he he he.
  
 
jeżeli już to fanatycy OMEGI. kwestia A czy B to każdy kocha to co ma.
  
 
tak właśnie totr
Masz racje Omega to Omega



ale...........B jest najlepsza ...(szeptem żeby Młody nie usłyszał)
  
 
Miałem pozostawić ten temat bez komentarza, ale z pewnych źródeł wiem, że pewne grono osób (właściciele B-tek... brzmi to troche jak właściciele Bardzo Małych Wozów :lol czekają na moją reakcję...

No cóż... każdy orze jak może, ale jak można poprawiać ideał??

Apeluję tutaj do właścicieli Bestyjek o małą refleksję nad tym czy warto się spierać który model jest lepszy...

mogę odrazu powiedzieć, że nie... liczy się pasja oraz to co się sobą reprezentuje (proszę nie brać pod uwagę nocnych szantów na molo oraz poranka na III zlocie LOB )

pozdrawiam
  
 
Młody przecież my wszyscy myślimy tak samo Omega to Omega, nieważne jaka Janki edition , Senator edition itd. My tylko to po koleżeńsku trochę sie droczymy to wszystko nie ma w tym napewno żadnych "wycieczek osobistych".
Przecież wiesz o tym doskonale.
  
 
Cleber... ja dobrze o tym wiem... a post ten musiałem napisać, ponieważ, jak pewnie sam zauważyłeś, towarzyszy nam coraz większe grono LOB MEMBERów, którzy mogą to opacznie zrozumieć

A poza tym na zlotach widać nasze droczenie się szczególnie rano

pozdr.
  
 
Rano na LOB III to Ty Mlody spales jak zabity. Z mala przerwa na ... powiedzmy ogledziny Bestii ( zreszta sie nie dziwie bo tylko rano byly warunki na spanie - czytaj : jak ja wstalem )

A czy B - to nie ma znaczenia - byle 3 litry pod maska byly... no dobra - chociaz ze 2

Cleber - Mlody nam juz chyba wybaczyl powrot z Krakowa. Od Marty po lbie przez nas dostal !!
  
 
Dramar z nie myślałeś, żeby zostać sławnym tenorem?? Ja i Urg znamy już twoje możliwości... ten długi... basowy... pomruk wydobywający się z przepony... tego nie da się zapomnieć
ihihihihih

pozdr.
  
 
Łeeee nie no to sciema jakas...

Tenor z basowym pomrukiem ??

Mlody ja tylko nasladowalem basowy pomruk Twojej Bestii, zebys mogl spac spokojnie pewien, ze Omeska stoi jeszcze nie uprowadzona przez kidnaperow.
  
 
panowie nie byłem świadkiem tego dżwięku ale z tego co wiem to dobry basowy dżwięk świadczy o niezłym wydechu
  
 
No wiesz... Remusa musialem udawac bo inaczej Mlody by sie pokapowal....