[125]Model do sklejania, szukam!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!
Kiedyś w necie była zeskanowana kserówka modelu kartonowego Fiata 125 Akropolis bodajże, strona została przerobiona przez właściciela i owego skanu nie ma, widziałem ją jeszcze na jakiejs innej stronie ale szukam i nie moge znalezc, skleiłem juz 3 modele z czego zostały sie dwa których zdjęcie mam w profilu, teraz mam pomysł na kolejny tylko ze teraz kombi i raczej niziutko nad ziemiąetc. zresztą niewazne

i teraz mam pytanie: czy ktos widział gdzies ten skan, potrzebny mi jest bo inaczej nici z planów, jak ktos cos wie niech podrzuci link, dzieki!
  
 
ja mam 126...
  
 
a ja szukam 125 , na stronie KajTan'a chyba kiedys widziałem ale tez nie znalazłem, to co nikt nic nie widział?;/
  
 
stasiu ma pare, ogolnie mam rozne autka, warszawe chyba trabanta, stara, df'a tez mam , jak Cie interesuje to wrzuce Ci na forum.
  
 
mam skan z malego modelarza z 1970 roku tutaj [1MB] - w odcinku jest DF i Volvo
mam nadzieje ze sie przyda
  
 
dzieki yaceck!, napewno cos z tym zrobie,

jak stasiu ma to prosił bym bardzo bym był bardzo wdzieczny
  
 
Prosze tu wszystkie jakie mam sa, df jest chyba ten sam wlasnie razem z volvo.
http://www.widzew.net/~stachy1/modele.rar
  
 
no ok dzieki chłopaki, jestem wdzieczny

troche inny niz ten który kleiłem ale z tego tez cos bedzie,
  
 
Bede miał ~40 egz. "Małego Modelarza" z lat ~'95-'00, ale ponoć wiele samochodów tak niestety nie ma. Ile to może być warte wystawiając np. na allegro (tak+/-)
  
 
kiedys po ojcu skelejałem małego modelaza z lat 70', ale to było kiedys, myśle ze ok 10zł za jeden wezmiesz, jesli bedzie jakis ciekawy mysle ze moze wiecej, kiedys papier był bardzo słabej jakosci i sie łamał np przy skręcaniu, a dzis to juz jest jakis kredowy albo inny wynalazek, także wiecej nie dostaniesz za te stare.
pozdrawiam!
  
 
Cytat:
Race_D pisze:
Bede miał ~40 egz. "Małego Modelarza" z lat ~'95-'00, ale ponoć wiele samochodów tak niestety nie ma. Ile to może być warte wystawiając np. na allegro (tak+/-)


Pytaj Buksona on świetnie się na tym zna. Miał wspaniałą kolekcję papierowych modeli samolotów.