Co do Astry II?Gdzie w B-stoku dobry serwis/sklep CarAudio?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich!

No właśnie, gdzie w Białymstoku znajduje się jakiś sensowny sklep/warsztat car audio, w którym będą kompetentne osoby żeby polecić jakieś sensowne głośniki do zamontowania w fabrycznych miejscach w drzwiach w Astrze II ?

A może pomogą mi forumowicze? Radyjko mam Pioneer 3600MP.
Co włożyć w drzwi do dołu i jakie tweetery na górę drzwi? Póki co to chciałbym wykorzystać fabryczne miejsca na tweetery.

Nie chciałbym też wydać fortuny Tak do 500 pln, może być nawet mniej

Pozdrowienia dla wszystkich Car Audio Maniaków
  
 
W Białymstoku jest adis na choroszczańskiej ale nie wiem czy dobrze robią...
  
 
Wiem o tym, byłem tam kiedyś. Szukam jednak firmy, która w pełni profesjonalnie zajmuje się car audio, w której nie zdarto by ze mnie skóry, w której można by sobie spokojnie porozmawiać i dokonać wyboru posłuchać różnych zestawien sprzętu.

Czekam również na porady od forumowiczów

Ale i tak dzięki za odpowiedź Pozdrawiam
  
 
Witam
duzy wybór markowych głosników jest w Norauto
ja sam zamierzam po swietach zakupić 4 głosniki na dół do drzwi na tył i przód i gwizdki na tył.

w astrze II standardowo jest dosc dobre audio.
kazdy sie mnie pyta co przerabiałem,a ja odpowiadam,ze nic,że to standard.


co do warsztatu,to tez mysle ze Adis jest OK
jak tam pare razy byłem, to widziałem ze mają sporo klientów i to z dosc drogimi autami
ostatnim razem montowali do bmw 3 z rocznika ok 2001
a w tym czasie przyjechał gostek nowym avensisem umawiac sie na montaz sprzetu za ok 10 tys zł.
  
 
Witam,

Dzięki Grzesiek za informacje odnośnie Adisa.

Jeżeli chodzi o Astrę to przymierzam się do jej zakupu w ciągu najbliższych 2-3 miesięcy, no i chcę temat wybadać od podszewki.

Aktualnie w sprzedawanych Astrach z Gliwic standardowo montowane są 2 głośniki, chyba że kupuje się wersję z radiem. Wtedy wg folderów montowane jest tam 6 głośników "wysokiej kalsy" ...hmm. Ja mam już swoje radio Pioneer 3600MP, jedną z podstawowych przewag tego radia na tymi które są montowane w Astrze jest to, że czyta MP3, dlatego kupuję Astrę bez radia i z dwoma głośnikami. Dlatego też czeka mnie rozbudowa zestawu głośników.

Piszesz, że standardowo w Astrze jest dobre audio, a jednak coś spowodowało, że masz zamiar zmienić głośniki. No właśnie, dlaczego? Czego Ci brakuje w standardowych głośnikach?

I jeszcze jedno, jakie głośniki sobie upatrzyłeś? Będzie to dla mnie cenną wskazówką.

Pozdrawiam serdecznie

[ wiadomość edytowana przez: funky_koval dnia 2004-12-06 10:08:11 ]
  
 

u mnie jest 6 gośników
zamierzam dołożyc wysokotonowe na tył

czego jeszcze brakuje?
niskie tony chciałbym mieć głębsze

muzyki nie słucham głosno.
chciałbym jednak, aby bas było czuć od np 1/3 mozliwej głośnosci radia albo i mniej, a nie po przekroczeniu połowy skali.
regulując bas w radioodtwarzaczu mozna to troche poprawic,jednek głosniki nie wytrzymują i troche skrzeczą

moim zdaniem zmiana głosników na lepsze, to poprawi

konkretnego sprzetu jeszcze nie upatrzylem,ale bede szukał czego z serii sony xpload
przejze oferte pineera, vdo itp,

  
 
na 27lipca po prawej stronie jadac od Wasilkowskiej jest profesionalny warsztat car audio...profesionalny ale niestety nie znam dokladnego adresu, ale tam i doradza i wstawia bardzo dobrze-tylko ceny pewnie beda dosc wysokie...