Problem z kompem

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witajcie

Mam windowsa 2000 profesionall i mam pewien problem plyte z sterownikami do karty dzwiekowej gdzie zapodzialem wiec zassalem sobie z netu sterowniki zainstalowalem je ale wyskakuje mi przy instalacji komunikat ze nie znaleziono podpisu cyfrowego przez firme microsoft ble ble ble..................
najlepse jest to ze dzwiek jest zrobie glosiniki na maks w panelu sterowania pozniej dzwieki tam takze jest wszystko na max i w pasku zadan jest takze na MAX ale slychac szept np gdy gram slychac szept gdy chcialbym sluchac muzytez szept na win 98 sie takie cos nie dzialo dopiero takie cyrki odwala 2000
acha karta dzwiekowa to REALTEK AC97

prosze pomozcie bo nie chce instalowac jeszcze raz 98


z gory dzieki za odp i pozdro Piotrek
  
 
wydaje mi sie ze zle sterowniki sciagnoles wsadz plyte win2000 zainstaluj ponownie sterowniki ale niech sam wyszuka najlepsze.
  
 
maskekk dobrze mowi zle stery najlepiej by bylo gdybys sie rzezucil na xp ka tam polowe zeczy za ciebje zrobi przy instalacji ale napewno bedzie przejrzysciej. do sciagniecia sterow musisz znac claa nazwe karty nawet jakies tam pierdolki male zawsze moga sie przydac moga pomoc w znalezieniu sterow odpowiednich pozdrawiam
  
 
klik klikk
sprawdz te stery, jak bedzie potrzeba znajdzie sie wiecej
  
 
O jezu masz dzwiek na płycie głównej wez sobie sciagnij sterownik ze strony producenta płyy głównej.A to ze komunikat ze nie jest zaakceptowane przez microsoft to mozesz olac,to normany komunikat jak masz jakis sterownik który nie był tam zaakceptowany przez microsoft czy jakos tak,to tak jak w gg masz powerGG i sciagniesz sobie jakas wtyczke i tez pisze ze nie jest itd a dziła.
  
 
xp to gowna, ale 2000 to jeszcze wieksze.... wiec z dwojak zlego zapodaj xp.
Cytat:
najlepiej by bylo gdybys sie rzezucil na xp ka tam polowe zeczy za ciebje zrobi przy instalacji ale napewno bedzie przejrzysciej.


No przejrzysciej to napewno nie bedzie... Wlasnie przez te kreatory chuj wie czego jak trzeba wydubac jakas informacje to nie wiadomo skad...