Warta daje 20 % znizki????

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy słyszeliście iż Warta daje 20 % zniżki na ubezpieczenie OC i AutoCasco jezeli trzyma sie samochód na parkingu strzezonym społecznie.Jak rozmawiałem z gościem u którego ubezpieczam samochód od lat to powiedział ze nigdy o czymś takim nie słyszał , a jest pośrednikiem prawie każdej firmy ubezpieczeniowej.Powiedział mi ze jezeli mam np. 30 % znizki to sie załapie na te dodatkowe 20% a jesli mam maximum to już nie, a w Warcie kobitka mówi ze otrzymam dodatkowe 20% czyli bede miał 80 %
Co wy myslicie o takiej promocji , a moze sie spotkaliscie z czymś takim?

Pozdrawiam.

  
 
Słyszałem o czyms takim, gdyż u mnie na parkingu pojawił się afisz Warty z informacją o tym - chyba juz we wrześniu. Program Warta - Parking czy jakoś tak. Jest nazwisko kobiety i namiary. Nie interesowałem się tym bliżej więc dokładnie nie znam warunków, ale potwierdzam że cos takiego istnieje.
  
 
a czy slyszeliscie w warcie o programie "parafia" ???
jezeli tak to chetnie bym poczytal na czym to polegalo ewentualnie mialo polegac
p.s.
Co to zmienilo sie w kolorze?
  
 
Co do kolorów... zobacz wątek FORUM NOWE OPCJE.. tam przeczytasz że wszyscy chcą starych kolorów a GDA robi experymenty niczym z klonowaniem

A co do programu "parafia" to Weiss w radiu zet kiedyś robił audycje na ten temat.
Zniżki dotyczą tylko dychownych, czyli księży i molestowanych kleryków itp. Proboszcz parafii wystawia opinie
A co do tych zniżek to 80% raczej się nie uzyska. Próg to 60% w większości TUiR.
  
 
Cytat:
2003-01-07 16:34:43, Konrad_Polk pisze:
i molestowanych kleryków itp. Proboszcz parafii wystawia opinie




  
 
ale o co chodzi...
  
 
Cytat:
2003-01-07 20:38:21, KiLeR pisze:
ale o co chodzi...




Przepraszam za skojarzenia ale proboszcz wystawi opinie o molestowaniu kleryków
  
 
Ja na podstawie swoich doświadczeń sprzed 7 lat z w/w firmą powiem tylko tyle:

Warta gówno warta


A o co chodzi z tym programem "parafia"?
Ale tak bez żartów.
  
 
polecam PZU, wole nie eksperymentowac o innych ubezpieczalniach slyszalem tylko ze sa tansze a pozniej ze niewyplacaja nalerznych kwot.
(nie jestem jej pracownikiem ani nikt z mojej rodziny )
  
 
Cytat:
polecam PZU, wole nie eksperymentowac o innych ubezpieczalniach slyszalem tylko ze sa tansze a pozniej ze niewyplacaja nalerznych kwot.


a ja tak jak Papa stwierdzam ze "tak samo olewac to mnie moga rownie dobrze w innej firmie za duzo mniejsze pieniadze co prawda chodzilo o warte a nie PZU ale przypadki w ktorych PZU sie migalo od wyplacania sa nagminne i mozna by je mnozyc .....zreszta jak wszedzie
  
 
Cytat:
2003-01-08 01:13:29, rdt pisze:
Cytat:
polecam PZU, wole nie eksperymentowac o innych ubezpieczalniach slyszalem tylko ze sa tansze a pozniej ze niewyplacaja nalerznych kwot.


a ja tak jak Papa stwierdzam ze "tak samo olewac to mnie moga rownie dobrze w innej firmie za duzo mniejsze pieniadze co prawda chodzilo o warte a nie PZU ale przypadki w ktorych PZU sie migalo od wyplacania sa nagminne i mozna by je mnozyc .....zreszta jak wszedzie


Tylko,że ja do swojego inspektoratu PZU mam z domu 8 minut spacerkiem. W razie czego (odpukać) moge ich nękać codziennie. A do Warty to już muszę jechać do śródmieścia.
  
 
nie watpie rdt ze pzu sie nie miga, ale jak narazie dwa razy mi wyplacali i dostawalem zawsze za duzo
  
 
Cytat:
2003-01-08 02:29:42, SXC pisze:
nie watpie rdt ze pzu sie nie miga, ale jak narazie dwa razy mi wyplacali i dostawalem zawsze za duzo


za dużo zapłaciłeś to i za dużo dostałeś