Jakie mam wybrac głośniki - HELP???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hej!!! Może ktoś mi podpowie jakie głośniki (lub zestawy) by najlepiej się sprawdziłu do jednostki centralnej SONY CDX CA900 4x52W do zabudowy w drzwiach (przód i tył) Jakich urzyć przewodów, zwrotnic itp. Nie planuje zalożenia w najbliższym czasie pieca i saba. A i jeszcze z czego można dorobić dystanse pod głosniki do zbudowy w drzwiach
  
 
Jak nie planujesz kupować pieca. To polecam Hrtze ESk-165.
Kable najlepiej z miedzi beztlenowej.
Pierścienie robi się z mdf-u.

Pyt. Jak sie sprawuje laser w sony?
  
 
Dzieki za wskazowki!!! Jesli chodzi o laser w tym modelu to jeszcze nie wiem bo dopiro kupilem i jeszcze nie testowalem, ale mialem wczesniej soniacza nie pamietam jaki model ale radyjok bylo z wyzszej polki pare lat temu i nie narzekalem. Czasami na chwile przeskoczyl na porzadnym dole ale mialem je w cholernie sztywnym escorcie.
  
 
No tez miałem kiedyś sony
I chyba nie miałem tyle szczęścia co ty bo mi laser padł po pół roku.A radyjko było nowe.
Osobiście wole Clariona, może będziesz miał okazje gdzieś odsłuchać i tobie też przypadnie do gustu. Nie żebym cie przekręcał , tak tylko mi sie nasuneło

Z ciekawości , drzwi masz wygłuszone?

  
 
Cytat:
2004-12-06 15:03:37, MWMblack pisze:
No tez miałem kiedyś sony I chyba nie miałem tyle szczęścia co ty bo mi laser padł po pół roku.A radyjko było nowe. Osobiście wole Clariona, może będziesz miał okazje gdzieś odsłuchać i tobie też przypadnie do gustu. Nie żebym cie przekręcał , tak tylko mi sie nasuneło Z ciekawości , drzwi masz wygłuszone?


No clarion jest zdecydowanie lepszy... ale za to delikatne ma koncówki mocy.. wystarczy drobne spiencie i ida z dymem
  
 
No to widac mialem duzo szczescia bo zakupilem go na gieldzie i najprawdopodobniej bylo porzyczone z innego autka bez zgody wlasciciela . Bylo to jakies 3 latka temu i gra do dzis w aucie u brata. A drzwi zamierzam wygluszyc tylko zauwazylem chyba jeden problem o ile to problem a mianowicie w miejscu gdzie zamiezam wstawic glosniki w drzwiach przednich jest plaska scianka z blachy( tak glupio skonstruowane ) i nie wiem czy to jest problem bo po przykreceniu dystansow nie bedzie dojscia do wewnatrz drzwi - slepy zaulek . Ma ktos pomysl co z tym zrobic .
  
 
No to że masz kradzione radio to nie jest powód do dumy, taką postawą napędzasz rynek! A to ,że Ci kradzione radio gra do dziś to tylko sie ciesz.

Co do twojego pytania to odpowiedż jest prosta, wyciąć dziure.
Głośnik musi mieć przestrzeń do grania.