Czy to jest odpowiednie wejscie?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam mam tekie wejscie na radio jak na zdjeciu i czy ono pasuje do kazdego radia? Bo jakies jest dziweane, a ja kupuje po raz pierwszy radio do samochodu i chcialbym wiedziec czy kazde radio bedzie pasowac do tego wejscia
A przy okazji to jakie uzywane radio polecacie mi do 400ziko na pocztatek. Myslalem o jakims pioneerku albo balupunkcie ale nie wiem jakie.



dzieki za pomoc

[ wiadomość edytowana przez: voy dnia 2004-12-26 12:34:06 ]
  
 
Oj stary jakąś lipe tam masz . Musze szczerze powiedzieć, że takiego wejścia kosmicznego (jak dla mnie ), to jeszcze nie widziałem . Pozdro ;]

Ale Cie pociesze, że antene masz na pewno dobrą .

[ wiadomość edytowana przez: Bzysiek dnia 2004-12-05 20:56:15 ]
  
 
w ogole dzieki
to jak ja tam mam radio zamontowac?
  
 
Pomozecie czy nie? wklejema jeszcze raz rodzaj koncowki.
  
 
Witam pomógł bym ci ale nie spotkałem sie z taka końcówką.
Napewno do każego radia to ona nie bedzie pasować!
Sądze ,że jest to przejściówka od orginalnego radia, a powszechnie w radiach nie orginalnych stosuje sie końcówkę iso lub inne.. zależy od radia.

Poprostu jak kupisz radio , musisz dokupic do niego potrzebną kostke, podskoczyć do elektryka samochodowego i on Ci przerobi tą ze zdjęcia na taka jaką radio wymaga.

do 400zł to ciężko coś wybrać. Może jakis starszy clarion lub alpine jak zalezy ci na dzwięku.
  
 
Witam
Sprawdz ten LINK

pOZDRO.
  
 
ja mam radyjko do sprzedania clarion db338r 4x51wat za 400 bym sprzedal stal idealny radio ma rok