[HELP] Ksiazka S.Szczecinskiego pilnie potrzebna.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Ma ktos Te ksiazke na kompie zeskanowaną?? tylko w wmiare dobrej rozdzileczosci (300dpi), tak by program OCR mogł mi to rozpoznac. Mam sciagnietą z netu ale bardzo slaba rozdzielczosc... A jesli ktos ma to w postaci .doc to juz wogole super...

Jesli ktos mialby to prosze o wyslanie na maila dosieq@o2.pl i zgory dzieki za pomoc ::


---------------------
oczywiscie chodzi o ksiazke "Polski Fiat 126p, modyfikacje, usprawnienia" wydanej przez Wojskowy Przegląd Techniczny Wydawnictwo "Czasopisma Wojskowe"

[ wiadomość edytowana przez: tomx1 dnia 2004-12-06 11:20:35 ]
  
 
wyslalem
ale glowy nie dam czy to jest to, i czy przejdzie bo cos mi sie poczta kaszani

EDIT:
wyslalem z drugiego konta. Jakby co to odpowiadaj na forum albo na mail z imieniem i nazwiskiem

[ wiadomość edytowana przez: Borys_PG dnia 2004-12-06 11:31:32 ]
  
 
No niestety nie doszło, tzn w pierszym mailu był załącznik ale miał 0 KB. A w drugim nic nie było...
  
 
no to niestety nie pomoge...
  
 
panowie nie rezygnujcie ! moze spakować trzeba i wtedy przejdzie sprubuj na gebels216@wp.pl
  
 
a co to za ksiazka jesli mozna wiedziec?
  
 
Tytuł mówi wszystko- modyfikacje silnika, nadwozia... Sporo ciekawych patentów..
  
 
no teraz to wyglada dobrze...
999kB, wiec powinno przejsc...
  
 
Jak można tez prosze
dt01@wp.pl
  
 
i jaaa i ja jezeli mozna :] bardzo bym poprosił :] maluh@poczta.onet.pl z góry dziękować dziękować :]
  
 
ok

ale wiecej nie wysylam!

tomx1-> to to o co Ci chodzilo?
  
 
Borys dzieki wielkie piekne !!
  
 
DZIĘKI WIELKIE
o to wlasnie chodziło
  
 
czeszem siem piekniem
  
 
Cytat:
2004-12-07 19:41:13, tomx1 pisze:
DZIĘKI WIELKIE o to wlasnie chodziło




poprosze też tą książke na maila do poczytaniua.

aczempas@wp.pl
  
 
dobra...
ale juz wiecej naprawde nie wysylam
  
 
Cytat:
2004-12-08 12:54:57, Borys_PG pisze:
dobra... ale juz wiecej naprawde nie wysylam



wiem ze kiedys byłęm niemiły dla ciebie za co przepraszam ale czy mi tez mogłbys podesłac?? wiedzy nigdy za duzo - chociaz....
  
 
Hej!
Moge to wrzucic na moj serwer zeby wszyscy mieli. Tylko niech ktos kto to juz ma wysle na sputnick@boo.pl

Sputnick
  
 
Cytat:
2004-12-08 14:40:24, Poramancza pisze:
wiem ze kiedys byłęm niemiły dla ciebie za co przepraszam ale czy mi tez mogłbys podesłac?? wiedzy nigdy za duzo - chociaz....






wysylam sputnickowi


[ wiadomość edytowana przez: Borys_pg dnia 2004-12-08 15:09:10 ]
  
 
oj było było o spawaniu mądrzyłem sie

fatherjoe@poczta.onet.pl