Szaleństwo na polskiej autostradzie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ostatnio dałem filmiki o arabach sunących bokiem teraz cos z naszego pięknego kraju.

mówią ze F&F to furiaci ale ten łepek to psychol

slalom....
  
 
niezły przecinak
  
 
I przez takich ****** giną niewinni ludzie na drodze
  
 
Ale wypas.ładnie się to audi z przodu odpycha.Fajny filmik.
  
 
niepochwalam ale musze przyznac ze trza miec troche umiejetnosci by se tak pozwolic
  
 
Tyle, że to nie polska autostrada a gdzieś u wschodnich sąsiadów.

Umiejętności to może i oni jakieś mają ale gdyby którykolwiek samochód z trafficu przyhamował skończyłoby to się śmiercią przynajmniej kilku osób
  
 
teraz to i ja sie dojzałem ze to nie Polska
  
 
No nasrane w głowach maja ostro zeby tak jezdzic... co najlepsze w ogole nie sygnalizowali swoich zamiarow... wyrtarczy ze jedna osoba by cos zrobiła nie tak i ładna kaszanka by z tego wyszła.... Ale filmik wypas!
  
 
trzeba być chyba jakimś pojebem żeby tak jeździć....takich powinno się leczyć!!
  
 
Co jak co ale trzeba dobrze jezdzic zeby uządzic sobie takie wyscigi. A kolesie widocznie nie maja nic do stracenia albo nie mysla za duzo ale tez adrenalina musi byc kto nie ryzykuje ten nie zyje
  
 
Cytat:
2004-12-06 22:09:22, Twarog pisze:
Co jak co ale trzeba dobrze jezdzic zeby uządzic sobie takie wyscigi. A kolesie widocznie nie maja nic do stracenia albo nie mysla za duzo ale tez adrenalina musi byc kto nie ryzykuje ten nie zyje



fajnie ale to niech ryzykują życie swoje a nie innych bogu ducha winnych kierowców.
  
 
fajna czteropasmówka i fajny burdel nia niej, cieżarówki na wszystkich możliwych pasach, po co im taki highway..
  
 
Fajne oejście ma ta audiola... chciałbym taką mieć ...
sprzedałbym ją i wpakował całą kase w malca
  
 
heh sory jakie umiejetnosci tu trzeba posiadac? mysle ze paszport polsatu wystarczy zadna rewelacja po prostu trzeba znac dlugosc samochodu, czasem niestety tez tak jezdze zeby sie przez miasto szybko przedostac na kierunki nie ma czasu, inna sprawa ze ryzyko tak na prawde duze nie jest bo w wiekszosci ludzie sygnalizuja zmiane pasa ruchu, nikt jadac 4 pasmowka nagle nie hamuje tez...
  
 
szkoda ze zaden z nich sie nie rozkurwil tak zeby do konca zycia lezec jak roslina i ruszac tylko powieka a zarcie dozowac mu przez rurke jak chce niech zabija innych nie siebie.

kurwa coraz czesciej dochodze do wniosku ze trzeba piece w oswiecimiu wyremontowac i gazowac takich debili. w sumie niemiecka konstrukcja cos powinno jeszcze dac rade z tego zrobic
  
 
pojebani kulka w tył głowy na miejscu
  
 
Cytat:
2004-12-07 08:34:25, ZoLt4R pisze:
jak chce niech zabija innych nie siebie.



cos Ci sie pozajaczkowalo chyba

A swoja droga, to niezle debile i niezly burdel na tej aftobanie...
  
 
fakt pojebalo mnie sie cos..

oczywiscie siebie nie innych
  
 
szczyt debilizmu... jesli sie to komus podoba to znaczy ze sie leczyc powinien
  
 
włąsnie? jakie umiejetności?? Tu trz mieź zoraną psychike i brak mózgu, wszytsko.