[E32] telefon

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam
nie wie ktoś gdzie moge podłączyć telefon samochodowy to znaczy z kąd wziąść prąd o napięciu 13,5V?czy do orginalnego wzmacniacza doczodził taki prąd?bardzo bym prosił o jakąś rade, pomoc.
aha moje BMW to 740i V8 E32
  
 
podłącz pod akumulator, oczywiście przez bezpiecznik. akumulatro ma około 12, ale podczas jazdy prawidłowe ładowanie (przy sprawnym alternatorze i regulatorze napiecia) wynosi około 14V.
pozdrawiam
  
 
pod konsolą środkową(tam gdzie ręczny) jest instalacja do telefonu
podaj maila to podeśle ci fotki zabudowy telefonu ze słuchawką w konsole które wykonuje, tak jak w oryginale BMW


[ wiadomość edytowana przez: toptuning dnia 2004-12-06 23:50:48 ]
  
 
Cytat:
podeśle ci fotki zabudowy telefonu ze słuchawką w konsole które wykonuje, tak jak w oryginale BMW


toptuning chyba sie tu zbyt reklamujesz. wiesz jakie mam zdanie na temat reklamy i handlowania na forum.
pozdrawiam
  
 
Cytat:
2004-12-07 00:28:01, MARCIN_RADOM pisze:
toptuning chyba sie tu zbyt reklamujesz. wiesz jakie mam zdanie na temat reklamy i handlowania na forum. pozdrawiam


chodziło mi o zobrazowanie gdzie i jak założyć telefon, chyba nie myślisz ,że ktoś z drugiego końca polski pojedzie do mnie aby założyc telefon...
ale OK już nie pisze
  
 
jak możesz toptuning to podeślij mi te zdjęcia na e-mail sgworek@wp.pl bo jutro chciałbym sie zabrać za podłączenie tego
z góry wielkie dzięki
  
 
toptuning...mozesz mi powiedziec co jest nie tak...bo mam betke e32 V8 3,0 i instalke siemensa...no i jak wlaczam tela to dziala niby a jak wkladam karte to najpierw wyswietla karten fehler a potem karte bitte...fura sprowadzona w pazdzierniku z niemiec jakby cos to zmienialo ;] ...poradz cos!!! dzieki!!!
  
 
Cytat:
2004-12-10 22:19:23, ulik87 pisze:
toptuning...mozesz mi powiedziec co jest nie tak...bo mam betke e32 V8 3,0 i instalke siemensa...no i jak wlaczam tela to dziala niby a jak wkladam karte to najpierw wyswietla karten fehler a potem karte bitte...fura sprowadzona w pazdzierniku z niemiec jakby cos to zmienialo ;] ...poradz cos!!! dzieki!!!


najprawdopodobniej sim-lock, ale nie wiem to kwestia samego juz aparatu podjedź sobie do serwisu gsm