DZIAŁ ---- CORSA

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tu zapraszam szczęsliwych posiadaczy Corsy.

[ wiadomość edytowana przez: GSI dnia 2003-11-19 11:12:04 ]
  
 

Wiecie w kupie raźniej
  
 
Jestem Masz racje w kupie razniej Corsiarze powinni trzymac sie razem i dzielic sie problemami swoimi i pomagac sobie na wzajem.Pozdrawiam i czekam na braci z corsami
  
 
czołem chłopaki!!! Ja sie jak najbardziej dołączm do naszej grupy. A i zgadzam sie z stwierdzeniem,że w grupie zawsze raźniej.
Pomysł jest super, tylko ciekawi mnie ilu nas się w sumie zbierze!!!
Ja staram sie obecnie zwerbowac kolesia z fajna corsiną z Katowic ( narazie ją remontujemy ). Bo po zakupie od poprzedniego właściciela wymaga małych poprawek.
Pozdrawiam i do uszłyszonka
Bartek
  
 
Cieszy mnie że pomysł Wam sie spodobał. Ja też będę chciał zwerbować paru corsiarzy.

Pozdrawiam
  
 
Czołem Corsiarze
Trochę sie boje że za to co napisze to mnie GSI wywali z klubu , ale co tam. Znalazłem fajną stronke o najmniejszym z Opelków

www.corsa.ja.pl
polecam też
www.opelcorsa.prv.pl

POZDRO
  
 
luzik....
  
 
Ja polecam tylko stronke, a OKP i tak nie opuszczę!

  
 
Odkryłem moc wyszukiwarki tematów

I także się przyłączam

Witam wszystkich .......

Corsa Corsa Corsa Corsa Corsa
  
 
wiem ze w klubie na mojego regionu jest jakas nowa pani i o ile dobrze pamietam ma wlasnie corse -szkoda tylko ze na spocie jej ostatnio ni bylo -mozecie ladnie zaprosic np priv-em do udzialu w zyciu dzialu -chyba aleche zwana

pozdro
  
 
Witam
mam problem z Corsa B niewiem dlaczego ale przy odpalaniu na minusowej temp. zgrzyczy coś???? a na dodatniej już nie a i jak pochodzi jakieś 10min. to przy ponownym odpaleniu problem znika.
  
 
Hmm zgrzyczy? Nie wiem co to? jakby świszczało to popatrz na przepustnice pod pokrywą filtra powietrza ona sie otwiera jak silnik sie nagrzeje a zamyka jak jest zilny i tam jest chyba silniczek krokowy co sie moze tłuc. I tak sie pewnie myle
  
 
Mam to samo w C. Nie wiem co to może być ale jeżdzę do puki nie padnie na amen.

Sprawa2 - Jak zakładasz jakiś wątek to sprawdz czy to jest odpowiednie do tego miejsce. Chodzi mi o wątek w GARAŻu. Ten wątek jest podzielony na działy i jeżeli chciałeś coś tam napisać to powinieneś pisać w dziale CORSY.

Pozdrawiam OGI
  
 
Dokładnie Pati - aleche zwaną hihi.
Na zlocie nie byłam...no cóż życie płata nam różne niespodzianki lub nie. Nie mogłam i dodam jeszcze cos znacznie gorszego - nie jestem juz posiadaczka Corsy. Niestety Ale zagladać tu i tak do was będę, a co. Zamiłowanie zostało. Trzymajcie sie Corsiarze cieplutko.
  
 
Dostałem nie dawno E-maila z zaproszeniem. Nie wiedziałem że istnieje wydzielony kącik dla Corsiarzy. Ale już wiem więc z chęcią się przyłączam. W miarę swoich możliwości służę radą i pomocą.
Pozdrowionka
  
 
Droga aleche a co to się stało z Twoją corsiawką?
  
 
Witam
Dokumentacja techniczna do Corsy B
stron ponad 300 cena jak na razie 17 złotych
aukcja kończy się za 12 godzin
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=19344710
PZDR Vincent
  
 
Corsa "zyje" - ale nie u mnie, musiałam ją zostawić, takie życie. Ale jak wspomniałam, bede Was odwiedzać, póki mnie nie zbanują hihiih
  
 
Po ilości wypowiedzi w stosunku do innych "garaży" mogę stwierdzić że Corsa jest najnmniej awaryjnym Oplem.
  
 
Na nowej stronie głownej OKP jest link do klubu Corsy. Polecam gorąco choć klub jeszce nie ruszył. Ma ruszyć w lutym - wiadoość od twórców strony.