[Sprzedam] Wakuometr + woltomierz.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dwa w jednym oto fotki. Cena do Uzgodnienia. Dzialajace urzadzenie

  
 
. Cena 20 zloty.
  
 
odswierzam - jest on raczej do Fiata 125p
  
 
ale masz fajną amerykancką podkładke
  
 
raczej napewno jest nawet na nim napsiane 125p
  
 
Może takie dziwne pytanie zadam, ale : czy dzięki temu urządzeniu można na przykład się dowiedzieć o składzie mieszanki na wolnych obrotach ?? Czy tylko w czasie jazdy będzie pokazywał najekonomiczniejsze obroty i nacisk na pedał gazu ??
Bo jeśli tak , to ja to chcę
Pozdro. Piotrek.
  
 
Cytat:
2005-03-06 23:20:32, mar125 pisze:
ale masz fajną amerykancką podkładke


dostalem od Cioci razem z mycha

Payoo pojecia nie mam - musisz gadac z jakims fachowcem - ale nie sadze to chyba zbiera z cewki impulsy.
  
 
ono dziala na zasadzie podcisnienia w kolektorze za rpzepustnica.
  
 
peyoo on ci pokazuje obciazenie silnika na podstawie podcisnienia w dolocie,czyli widzisz z jaka sila cisniesz na pedal.skladu sie z tego nie dowiesz
  
 
podcisnienie to zbiera - CHYBA - ten co jest okragly do malca, poniewaz ma gruba rurke, natomiast tutaj sa same cieniutkie kabelki, i wg mnie zbiera sygnal z cewki o obrotach. ale mieszanki nie poda, to jest racja
  
 
Stasiu , ale na drugiej fotce widać od spodu ma to urządzonko króciec do rurki , prawda ?? Więc napewno podciśnienie bierze z aparatu , tylko , że ja mam aparat bez podciśnienia ...
Tak czy tak , chyba go wezmę od Ciebie , tylko się jeszcze muszę coś o nim dowiedzieć.
Pozdro. Piotrek.
  
 
tak. racja zwracam honor - wlasnie sie zastanwailem po co to jest
  
 
Raczej na 100% go biorę , tylko jeszcze jakby mi ktoś powiedział czy mogę go podłączyć pod taki wężyk na podstawce gaźnika , bo w sumie on ma tam podciśnienie ze ssącego , ale jakby ktoś wiedział dokładnie to bym był pewny na stówę i wtedy można by dokonać transakcji... a tak to kupie go sobie i potem se go wsadzę....nie wiem gdzie... i jeszcze Stasiowi będę gitarę zawracał wysyłką... a jak nie podejdzie...?? Pomóżcie !
Pozdrawiam . Piotrek.
  
 
ludzieee wakuometr zapina sie do weza od podcisnienia do serwa...
  
 
A podciśnienie , które jest w wężu od serwa panuje w całym kolektorze ssącym , więc podpiecie go jakiekolwiek miejsce na owym kolektorze będzie miało taki sam sens jak do samego serwa , a tak BTW , to jak zamierzasz podłączyć taki mały przewodzik fi 4mm do takiego węża od serwa ??
Pozdro. Piotrek.
  
 
POdlacz go gdziekolwiek za przepustnica i bedzie dziala. do serw bym nie ryzykowal cos jebnie i heblke stracisz/.