Jakie sprzęgło do 903 pilnie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
bardzo bym prosił o informacje jaki docisk sprzegła mam sobie kupic?? wczoraj posypał mi sie docisk nie jestem zdziwiony bo słoneczko było juz wychustane ,miałem jakis czas temu nowy docisk z cc 700 i po jego załozeniu nie miałem wogole sprzęgła wiec teraz prosze o konkretne wypowiedzi z czego pasuje ten docisk bo juz wymiekam w tej sprawie.
  
 
z tego co wiem ja mam u siebie docisk od jakiegos malca...
w sklepie znajomy mi powidzial ze bylo z 3y rodzaje dociskow na tym 903 jak nie wiecej...
sam nie wiem co ci doradzic..ja mam jakies polskie zemioslo od jakiegos kazia X i po przejechaniu max 4tys widze zuzycie masakryczne jednym slowem lipa...

co fabryka to fabryka

  
 
udało mi siem kupic nowke docisk z bisa firmy valeo za 40zl ,sprzęgło działa zajebiscie tak jak powinno takze na przyszłosc jakby ktos mial do wymiany sprzegło to mowie odrazu ze pasuje cały komplet z bisa.
  
 
Fulda jestes gorzy niz sw Tomasz...na GG nascie razy mowilem Ci,ze tarcza i doscik pasuja z BIS'a wiec ameryki nie odkryles.
  
 
witam ja włozyłem do swojego malca gdzie mam 903 od 127 sprzegło mam od seicento 900 ( Valeo)