Jutro jade po stozek doradcie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Siemka jutro jade po stozek na co mam zwrucic uwage?
  
 
kup stozek odpowiedni do pojemnosci i najlepiej z tzw. wektorem.... wciecie do srodka(wieksza ilosc zasysanego powietrza) na allegro gostek sprzedaje fajne stozki za 60 do 80 zl nawet kolor bawelny mozesz wybrac
  
 
do mojej pojemnosci jaki powinienem wziasc .... ... jak wezme np wiekszy to cos nietak bede mial??
  
 
przypominam sie
  
 
Bierz wiekszy, byle nie mniejszy.
  
 
Witam.
W sumie nie ma to takiego duzego znaczenia, czym wiekszy tym lepszy pobor powietrza. Wazniejsze jest zeby podprowadzic mu nawiew zimnego powietrza, najlepiej sprzed maski i odgrodzic od komory silnika zeby cieplo nie promieniowalo. Jak mam z Jackiego jeden z wiekszych, idealnie pasuje i ladnie zasysa jak przycisne, powyzej 3500 obr . - symfonia.
Pzdr.
  
 
ja juz sobie zalozylem stozka i wiem ze najlepiej dobrac stozek do pojemnosci silnika jesli bedzie wiekszy nic sie nie stanie ja kupilem najwiekszy jaki byl dostepny w sklepie .stozek kingdragon
  
 
WSZYSTKO MA SWOJE GRANICE.... bez przesady, nie powinno sie montowac stozka z silnika 2,5l do silnika 1,6 czy 1,8
chyba ze poprostu to taki home tuning
  
 
Duzy stozek nic nie szkodzi ... maly moze szkodzic .... wiec kupuj sredni albo duzy i sie nie przejmuj. W Essim jest multum miejsca.

W ZETECU srednica montazowa stozka to 75 mm.
  
 
oki kupilem bardzo duzy stozek hehe fajnie wyglada ale narazie go zamontowalem prowizorcznie tzn zdjelem gore obudowy filtra i podlonczyle sotzek bezposrednio do przeplywomieza (jeszcze musialem dac podkladke i teraz bede sie zastanawial jak go usadzic zeby mial zimne powietrze (macie jakies pomysly?) P.S. jak jest nowy filterek to musze go namaczac w olejku i co to daje ??
  
 
ZEUS666 dopoki nie wywalisz dołu puchy filtra to efekt jest beznadziejny ... radze Ci to szybko zrobic. Jezeli chodzi o dolot to nie jest to takie wazne narazie bo i tak jest na dworzu mega zimno i nie ma szans zeby cos Ci sie grzało. odmę walnij w dół poprostu i tyle.
  
 
a nie bedzie chlapalo no filtr od spodu
  
 
Nic nie bedzie ... spokojna glowa A w razie czego to po to go natłuszczasz zeby potem móc go szlauchem umyć i zeby byl jak nowy