BTT ... KONI ... 80/80 :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No to jak mowilem nie mialem obnizac auta. No chyba, ze jakies sprezynki na przod tylko max 30mm. Jako, ze "gleba musi byc i czlonkostwo w BTT zobowiazuje to poszedlam na calosc i ............ tylko TITANIC lezy nizej Wykolalem fona do micaba i za 2 godzinki nadeszly posilki z pomorza.......... rundka do Bobo TM po zawieszke........ dwie godzinki i zawias na aucie

Glowny bohater ... KIT KONI



Seria..



koni



Przod na serii



Przod na ziemi



hokej na serii



hokej na ziemi



kilka innych fotek po zabiegu






  
 
fajnie
gleba teraz niezła , no i KONI - to jest TO

jak wrażenia z jazdy??
  
 
kurcze, żałuje że ten zawiasik nie znalazł sie u mnie ale wygląda suuuuuper... uważaj na krawężniki a raczej je omijaj


[ wiadomość edytowana przez: saintadamus dnia 2004-12-10 18:39:01 ]
  
 
No i to mi się podoba. Mam nadzieje, że klient zadowolony. Nie wiedziałem tylko że aż 80, ale to chyba dobrze.
  
 
Testy szosowe zawierajace podjazdy na krweznik i przejazdy przez progi zwlniajace przy dwu osobowej zalodze wykazaly iz nie sa to przeszkody dla tego auta. podcas 50km jazd probnych nie zanotowano zadnej stycznosci z podwozia z podlozem.

Wrazenia z jazdy........... hmmmmmmmmm....... twardy jak beton, ale jest regulacja twardosci
  
 
Witam.
No gleba konkretna.
Tez jestem na etapie onizania mojego ale chce zastosowac sprezyny 40/40. Po prostu chce zachowac srodek miedzy twardoscia i komfortem i wysokoscia spoilerow.
Ale to co zrobiles (cale amorki ze sprezynami i 8080) - gratulacje!!!!!
  
 
.. hm ..... po prostu jestem pod wrażeniem ....
  
 
no to teraz bierz sie za kokpit zeby nagdonic reszte bizonow
  
 
No gleba bomba Gratuluję (wieczorkiem z kolei moja relacja z glebienia mk7) .

Shibby, KONI nie robi sprężyn, więc to może być zupełnie inny KIT - czyli nie KONI, tylko na amorkach KONI .

Po drugie, nie jest to moim zdaniem 80/80, bo zobacz, jak Twoje auto stoi w serii - masakra. Wielu na -60 mm ma tak, jak Ty na serii. Przy Twojej serii to -40 wystarczy i już będzie pogrom.

Daj mi numer katalogowy spreżyn, spróbuję rozkminić co to za kit i jakie dokładnie ma obniżenie .

P.S.

Gratuluję wyglądu.
  
 
Moj w porownaniu do serii mk4 leazl juz 40, a po zalozeniu tego zawiasu polozyl sie nastepne 40...
  
 
Cytat:
2004-12-10 20:24:48, shibby pisze:
Moj w porownaniu do serii mk4 leazl juz 40, a po zalozeniu tego zawiasu polozyl sie nastepne 40...



Ano właśnie, bo tak sobie patrzyłem na te fotki "serii" i nie mogłem się nadziwić, że tak nisko siedzi.

P.S. Boję się myśleć, co by to było, gdybym miał taki sztywny zawias - szczególnie na jednym z ulubionych łuków, na których prawie codziennie z dziką satysfakcją objeżdżam z prawej tych, co to im się wydaje że jadą najszybciej jak tylko się da...
  
 
zatkalo mnie..... serio..... jak ja bym to do siebie zalozyl to nie ujade nigdzie. kiedys bede odwazny i zaloze cos takiego... ale stanowczo nie teraz robi wrazenie shibby... gratuluje efektow
  
 
Cytat:
2004-12-10 22:24:08, liked pisze:
zatkalo mnie..... serio..... jak ja bym to do siebie zalozyl to nie ujade nigdzie. kiedys bede odwazny i zaloze cos takiego... ale stanowczo nie teraz robi wrazenie shibby... gratuluje efektow



Powiem ci, ze tez balem sie takiego obnizenia, ale szczerze to pod krawezniki podjezdzam i progi zwalniajace to tez nie problem
  
 
shibby... zapytaj kogos kto zna moje autko z widzenia.. ja wadze o wszystko co jest wypukle na drodze.... jakbym ten zawias do siebie wsadzil... to nie mam co na ulice wyjezdzac. jak narazie podjezdzam na krawezniki gora hm.. linijka w rece tak 7cm
  
 
... hehehe to pewnie lezysz nizej niz ja... a tutaj tak sciemniasz
  
 
Przesadziles Fajnie siedzie HEHE jak Titanic
Ciekawe jak to na aluskach bedzie wygladalo
  
 
ziele.. ciesze sie ze jestes i nie odszedles
shibby.... opony lyse na tyle o profilu 196/60/14 chowaja mi sie w nadkolach... z przodu obecne zimowki 185/60/14 mam na rowno z nadkolem. jak mam na przodzie 185/55/14 to mam szczeline na grobosc palcow gdzies tak.. moze ciuteczke wieksza
  
 
no to masz tak samo obnizonego esssiego jak ja mialem do dzisiejszego poludnia
  
 
Krisso...po pierwsze....leży 80/80 w stosunku do seryjnego mk4, bo w stosunku do rst to jest to gleba 40/40.....jak widać mocniej już sie nieda zglebić....nio chyba, że gwint ale shibby powiedział, że później sobie gwinta sprawi
a po drugie to lepiej jak byś się zorientował jak się reguluje twardość....bo na amorach jest napisane KONI ADJUSTABLE....a pokrętełka takiego jak u mnie nie ma
numerów sprężyn i tak nie znamy bo były malowane i nic nie widać....

ale twardo jest naprawdę.....moje KONI przy shibbiego to mercedes S wydaje się, że droga idealnie równa a cała buda chodzi jak jade za nim to pod autem nie widać żadnego prześwitu.....wygłada to tak jakby rury wydechowe leżały na ziemi ale ten wygląd....hmm....zdjęcia nie odzwierciedlaja całego uroku bo robione po ciemku, ale jest naprawdę cool

liked.....powiedz mi że Twój leży niżej od mojego foto (na 16" !!) :



  
 
Gratuluje Shibby ,autko wyglada cacy Tylko fele jakies odjechane i gites