Lol magnetyzer na dolocie :P

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=36367431

mega lol


[ wiadomość edytowana przez: owz dnia 2004-12-10 23:30:51 ]
  
 
o kurwa co lol.. buehuehuehue, a co ideologia dorobiona do tego
  
 
Nie taki calkiem LOL, magnetyzery dzialaja ale producenci przesadzaja z reklamowaniem efektow swoich wynalazkow i z cenami tez mocno przesadzaja... Na pewno taki komplet jak na zdjeciu zmiejsza znacznie ilosc tlenku wegla w spalinach, efektem ubocznym jest 2-3% wzrost mocy, momentu i ekonomiki ale trudno to tak naprawde zauwazyc i wiecej jak kilkadziesiat zlotych nie zwroci sie. To taki wynalazek z gatunku sportowych swiec albo filtrow
  
 
OBALENIE DZIALANIA MAGNETYZEROW:

to ma niby dzialac ze jonizuje benzyne dodatnio a powietrze ujemnie i sie lepiej miesza. powietrze da sie zjonizowac ,
ALE BENZYNY NIE DA SIE ZJONIZOWAC I NADAC JEJ LADUNKU
zreszta jutro napisze wypowiedz kumpla maniakalnie interesujacego sie chemia

Sputnick

P.S
Fajny biznes na tych magnesach ,moze by tak "F&F MAGS" ?
  
 
na slomczynie na gieldzie kiedys widzialem jakas lade czy cos co mial anawet na rpzewodach do chlodnicy zalozne
  
 
Cytat:
2004-12-12 16:46:33, Sputnick pisze:
P.S Fajny biznes na tych magnesach ,moze by tak "F&F MAGS" ?




hahha plan taki: wszyscy z f&f zbieraja magnesy (takie na lodówkę np z danio ) okleimy to i wystawiamy na allegro ze niby zwieksza moc o 20 procent obniza spalanie o 200 procent i wogole , za zarobione siano to zmniemy nazwe na TheFerrariAndTheFurious
  
 
ja biore 10 sztuk, na paliwo/powietrze/kable WN/klamki/kierownice i piasty zestawik
  
 
o ja spierda**lam...
  
 
Cytat:
2004-12-13 00:12:27, ZoLt4R pisze:
ja biore 10 sztuk, na paliwo/powietrze/kable WN/klamki/kierownice i piasty zestawik




To takiego momentu skrzynia twoja napewno nie wytrzyma ze o ukladzie kierowniczym nie wspomne.
  
 
Nie no, dla mnie zdjęcie roku

Wygląda to równie sexownie jak systemowe ospojlerowanie Club Tjunink


Cytat:
2004-12-13 00:12:27, ZoLt4R pisze:
ja biore 10 sztuk, na paliwo/powietrze/kable WN/klamki/kierownice i piasty zestawik


No widzisz, po co te głupie ludzie zmieniają silniki w maluchach jak wystarczy tylko zmienić układ cząsteczek paliwa i powietrza . Do tego taki sympatyczny plastix w dwóch kolorach wielkości połowy głowicy się dostanie .
Magnetajzers rulz da łorld .
  
 
Cytat:
2004-12-12 16:46:33, Sputnick pisze:
powietrze da sie zjonizowac , ALE BENZYNY NIE DA SIE ZJONIZOWAC I NADAC JEJ LADUNKU zreszta jutro napisze



Woda ma nierowno rozlozony ladunek el. w czasteczce (jest tzw. Dipolem jak ktos uwazal na chemii ) i pod wplywem pola magnetcznego nastepuje "uporzadkowanie" cieczy. Objawia sie to np. wieksza rozpuszczalnoscia takiej wody, uzywa sie tego np. instalacjach grzewczych zeby ograniczyc osadzanie kamienia.
Na tej chlodnicy w ladzie pewnie o to wlasnie chodzilo. Na benzyne pole ma mniejszy wplyw ale sama idea podobna.

Tak wiec samo zjawisko naprawde istnieje ale sens stosowania magnetyzerow w samochodzie jest raczej dyskusyjny...
  
 
Cytat:
2004-12-13 00:35:45, maskekk pisze:
To takiego momentu skrzynia twoja napewno nie wytrzyma ze o ukladzie kierowniczym nie wspomne.



trzeba wiec zalozyc jeszce magnetyzer na skrzynie biegow i uklad kierowniczy
  
 
Z tej samej serii "Jak wykonać samodzielnie magnetyzer". Najlepsze jest że znalazł się jeleń który wziął 3 sztuki e-booka Przecież za friko można jednym kliknięciem w windowsie zrobić ile się chce kopii. Ludzie są porabani...


Tutaj ta aukcja:

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=36238282

[ wiadomość edytowana przez: dooh dnia 2004-12-13 11:27:23 ]