Przyjedz do Polski, twoje auto juz tam jest.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
stronka goscia


http://www.allegro.pl/show_item.php?item=36969065


komunikat, ze skradli mu fure...

http://www.s2coupe.de/home.htm(Leider wurde mir mein S2 Coupe am 13.07.2004
aus meiner Garage gestohlen!)


...ktora mozna znalesc na allegro
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=36969065
  
 
hehehe dobre
  
 
Jasny gwint.


Ciekawe jak długo w PL na tych 19 pojezdzi...
  
 
Ja pierpapier nawet ni zmienili fel ani audio nie mowiac juz o malowaniu fury co za kraj heheh
  
 
Co wy opowiadacie ? Tamten nie miał Ambi Pura. Inna bryka ...



  
 
Ale fantastyczna fura. Gdyby nie kradziona, to sam bym ją chętnie kupił
  
 
"Powod: samochod zostal sprzedany"...
... a moze go policja znalazla raczej...
  
 
co za idiota sprzedawał na allegro takie auto, zwłaszcza ze jest o nim cala strona..

zerknijcie tu 3 dni przed końcem aukcji ktoś dał cynk ze jest w Polen na allegro. Wiec tak jak pisał eLMo126 policja juz go ma dlatego aukcja sie skończyła
  
 
tu czyli w "Gastebuch"
  
 
Kurde mam nadzieje ze niemcy nie kradna aut z polski. Bo jak tak to musze zaczac wrescie zamykac mojego kaszla
  
 
Cytat:
2004-12-11 19:06:30, moch pisze:
Ale fantastyczna fura. Gdyby nie kradziona, to sam bym ją chętnie kupił


Chyba za wszy , no albo jezeli uwazasz ze cena za to jest taka jak na aukcji.
  
 
Stasiu, stasiu, trochę wylzuj, dziś wpłaciłem przedpłatę na moje nowe auto i złożyłem odpis i podpisano mi rękojmię. Fotki za tydzień, góra półtora tygodnia, tylko parę rzeczy kredytowych jeszcze dogram.
  
 
Czekam, zaczalem odliczanie...
  
 
Luuuuuzzz Stasiu luuuzzzz ... zobaczysz super spasionego Trabanta Polo, zespawanego z dwuch części, ze zderzakami od Matiza, na cały tjunink TUV niemiecki i tym podobne, w BRIEFie 21 właścicieli. Udokumentowany przebieg 330tys. kilometrów, pali od pierwszego kopa z buta . Odliczaj sobie odliczaj. Auto jest już w Polsce, ale ja nie mam aparatu cyfrowego. Nawet MQ wie, że dziś w Głuchołazach pod granicą czeską byłem to auto oglądnać, żeby się OSTATECZNIE zdecydować, teraz tłumaczenia itd.itp.. Okazało się w rzeczywistości takie jakie miałem nadzieję. Zdjęcia niedługo. Jak maxx je porobi, jeżeli będzie mógł. Po wszystkim Trabol zaśmiga jak dziki, pełny SWAP ala Buran
  
 
Cytat:
2004-12-11 21:33:38, moch pisze:
(..) ze zderzakami od Matiza, na cały tjunink TUV niemiecki i tym podobne(..)



uuu łaaaaaach to widze ze szary juz maczal w tym palce zreszta slyszalem ze Szare trabanty byly najszybsze . Spoko mam czas, zobaczymy...
  
 
Tak jasne wiem że byłeś kupować auto w głuchołazach, tak samo jak umawialiśmy sie ze dziś oddajesz mi kase za zderzak który wziąłeś na raty... No i czekałem, ale sie nie doczekałem...
  
 
  
 
nie pomyśleliście ze gówno innych obchodzą wasze nudne wojny, każdy wątek musicie zasrać!!! sorry.
  
 
jakie wojny ?
  
 
moze są lepsze słowa niż "wojny" ale doskonale wiesz o co chodzi.. czy naprawde musicie naskakiwac na moch'a jak tylko nadarzy sie okazja! Na prawde nie wszyscy chca o tym ciągle czytać. A o "szarych" motywach juz nie wspomne!! kiedyś pól forum żarło sie z hyclem i mufazem, ale było mineło. Ale Wam sie nigdy nie znudzi..