Chcecie ogladac Tv na kompie?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
u stasia nie ma zadnego problemu, wszystko dziala bez zadnej karty telewizyjnej
>>TV<<

dodam moze tylko tyle ze jest to sprzedawane na allegro
  
 
Dokładam Stasiu do pieca.Komunikowanie za friko w Hejah tez z alegro
Bezpłatne porozumiewanie się w Heyah


Aby bezpłatnie porozumiewać się w Hyah nie trzeba wiele wystarczy tylko prosty aparat telefoniczny w sieci heyah i kilka kodów



Użytkownik 1

1. Aktywacja poczty głosowej

Aby aktywować pocztę głosową należy zalogować się na stronę heyah.pl i wejść w opcje „Sterój telem” bądź wpisać jednorazowy kod *110*1# (może potrwać kilka minut, po aktywowaniu poczty dostaniemy smsa z potwierdzeniem)


2. Nagranie powitania (Wiadomości)

Dzwonimy na pocztę głosową 1111. Wchodzimy w ustawienie poczty wciskając 2 a następnie przechodzimy do ustawienia hasła poczty głosowej w tym celu wciskamy 1 ustawiamy dowolne hasło np. 0000 i potwierdzamy # Rozłączamy się z pocztą.
Poprzechodzimy do nagrania powitania dzwonimy z powrotem pod 1111 wciskając 2 kolejno 2 i 1 nagrywamy treść wiadomości np. „ Witaj Kamil sprawdź, co o tym sądzisz? „ Po czym wciskamy # odsłuchujemy nagrana wiadomość i potwierdzamy #. Maksymalnie możemy nagrać 4minuty.

Użytkownik 2

3. Odsłuchanie i odpowiedź na wiadomość

Odsłuchujący wiadomość użytkownik 2 musi mieć koniecznie wyłączoną pocztę głosową. Można to zrobić kodem *110*2# bądź na stronie heyah.pl. Opcja „steruj telem”
Owy użytkownik dzwoni na pocztę głosową, 1111 gdy głos lektorki oznajmi, że „Nie masz aktywowanej poczty głosowej” wpisujemy nr. Telefonu użytkownika 1 np., 888 123 456 po czym wciskamy # i wpisujemy kod dostępu do poczty użytkownika 1 np. 0000 i zakańczamy #całość wygląda tak: 888 123 456#0000#. W ten sposób wejdziemy na pocztę głosową użytkownika 1 w menu wybieramy 2 Przechodzimy do ustawień po raz kolejny 2 by odsłuchać pozostawioną wiadomość „Witaj Kamil sprawdź, co o tym sądzisz?”. By odpowiedzieć (zmienić powitanie) wybieramy 1. Nagrywamy zakańczając # odsłuchujemy wiadomość i potwierdzamy #

4. Szczegóły


Gdy już rozłączymy się z pocztą głosową puszczamy podwójny sygnał (bądź jakikolwiek ustalony sygnał miedzy użytkownikami) użytkownikowi 1 by odsłuchał wiadomość.
Po odsłuchaniu wiadomości użytkownik 1 po raz kolejny odpowiada użytkownikowi 2 i puszcza do niego kolejno 2 sygnały. Cykl ten może powtarzać się w nieskończoność albo do wyczerpania baterii w telefonie.

5. Pamiętaj!

Aktywacja Poczty - *110*1#
Dezaktywacja poczty - *110*2#

-Tylko jeden użytkownik musi mieć włączoną „pocztę użytkownik 2 nie może mieć poczty
- Ważny jest wspólny sygnał użytkowników inaczej nie dojdzie do porozumienia użytkowników
- Obydwaj użytkownicy musza być w sieci heyah
-maxymalnie możemy nagrać 4minuty
  
 
hmm coś nie fer z tym TV KIT'em, zdarło mi 95% i dalej już nie idzie
  
 
zeby nie bylo zbyt pieknie...mi sie sciagnelo...ale po aktualizacji nic nie wyskakuje =(
  
 
no i nic
  
 
a mi sie nie chce sciagnac "nie mozna odnalesc strony" :-/
  
 
Też nie mogę sciągnąc pliku !!! - po kiego grzyba dałeś spacje w nazwie pliku !!!
  
 
A ja ściągnąłem, zainstalowałem ale nie można zaktualizować i nic nie można oglądać
  
 
mam to samo co Ty Vader!!!
  
 
jak rozpakujecie jest plik textowy ptzreczytajcie dokladnie pisze zeby najpierw po rozpakowaniu usunac plik ten od upgrate co jest zrobic aktualizacje wgrac ten plik spowrotem z tego katalogu spakowanego i jak jeszcze raz zrobicie aktualizacje to pojawi sie lista i pelno kanalow mi dziala co prawda nie wszytskei kanaly ale sporo kanaly kodowane nie dzilaja pzrynajmneij jeszcze nie mialem czasu ich rozpracowac
  
 
beznadziejny, dziala co 15 kanał..
  
 
Panowie, na cyzm to polega? co trza meić oprócz tego programu? mozna sobie normalnie TV na kompie oglądac? bez rzadnych problemów???
  
 
na niczym fajnym, program to "linkownia" to stacji ktore nadaja online w roznych formatach (windows media, realplayer, itd), generalnie ch**** warte to wszystko. bzdura.
  
 
sprawdźcie czy tam trojana nie ma ,bo kumpel chciał po sieci(lokalnej) odemnie to zdoić i mu nie chciało-wyskakiwał mu komunikat że jest tam wir.
  
 
qrna nie ma takiej strony, albo z moim kompem cos nie tak... mozna to ściągnąć z innej lokalizacji??
  
 
a to czasem nie to samo co w Winampie 5?? :>