Zlot Youngtimer Kraków Fotki

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam

Kilka Fotek ze zlotu organizowanego przez youngtimer.pl

Szkoda że Fiatów było tak mało (2 sztuki)


MIŁEGO OGLĄDANIA



reszta w linkach:
klik
klik 2
klik 3
klik 4
klik 5
klik 6
klik7
klik 8
klik 9





Pozdro
  
 
niestety bez fiacikow
  
 
ej...no ja widze ze to zdominowane przez fordziki...=D...to bordowe to amerykancka granada?...caprik, crown victoria, jakis dziobak?...ale fajne...capri jest piekny!!!
  
 
szkoda ,że nie było więcej fiatów !
A macie może jakieś fotki z kręciołka??????
Paweł
  
 
Nie widzialem granady widzialem forda crown victoria czy siakos tak, dzibaka rownierz nie widzialem tylko brzydkiego oczojebnego taunusika, ladne capriki MK I mi nie podchodzi ale ten jest zajebiosty, MK III to juz wogole poezja jeste m zakochany w tym samochodzie, i b. ladna lada oraz biale 127 tego czerwonego nie bede komentowal bo tragedia.
  
 
Więcej fotek można zobaczyć na naszej klubowej jesli ktoś chce poglądać Youngtimer .pl
  
 
o cholera - fotki sa w dziale "GALERIA" - Inne imprezy
sorry - ale coś ten link nie wszedł tak jak należy
Paweł
  
 
masekk...a to ponizej bordowe...to nie jest granada?...chuj z tymi amerykanami i tak sa brzydkie!!!
  
 
A to Nie wiem ale jest paskudne.
  
 
ta czerwona 127 jaka z dupy, jakby miala zaraz tylnymi kolami klaskac
  
 
Super czarniutkie Capri MK3, piękna Łada i świetne Camaro.
  
 


camaro z dupy pod maska bida az piszczy tylko v6
  
 
Ale to nadal Camaro Jednak powinno być 6.6 litra Baldwin Special Jednak to rzadkość, w Polsce to najczęściej 5.0 V8 benzyna. Czasem 5.7 V8 które już nieźle przyśpiesza.
  
 
Cytat:
2004-12-13 18:11:20, moch pisze:
Ale to nadal Camaro Jednak powinno być 6.6 litra Baldwin Special Jednak to rzadkość, w Polsce to najczęściej 5.0 V8 benzyna. Czasem 5.7 V8 które już nieźle przyśpiesza.



I do tego seryjnie zawias na sprężynach ze starej kanapy
  
 
Camaro amerykańcy traktują tylko jako bazę do tuningu, zawieszenie to tylko forma przejściowa. Poza tym niejednym Camaro jeździłem (paroma nawet w niezłym stanie ) i dośc dobrze jest trzymanie drogi.
  
 
Cytat:
2004-12-13 19:29:35, moch pisze:
Camaro amerykańcy traktują tylko jako bazę do tuningu, zawieszenie to tylko forma przejściowa. Poza tym niejednym Camaro jeździłem (paroma nawet w niezłym stanie ) i dośc dobrze jest trzymanie drogi.



pewnie tez dobrze hamuja ? camaro w PL ....3gen sa w 3/4 trupami stryanymi przez burakow na czesciach od tarpana.
  
 
Cytat:
2004-12-13 15:47:52, ulik87 pisze:
masekk...a to ponizej bordowe...to nie jest granada?...chuj z tymi amerykanami i tak sa brzydkie!!!



Granada rocznik 75 inline six 4.2 litra.
Jak jechalismy nia na zlot rok temu do miedzianej gory to spalila 35litorw na 100 :] ale byla przed remontem silnika. Fajny klimat...kwadrofoniczne kasety ...kapelusz kowbojski i nie ten swiat
  
 
hehe...czyli nie taki zoltodziob ze mnie...ja jednak wole moja europejska granade...2 litry i zre jak glupia 13 litrow =/...coz...silniczek juz kacik niezly...swoje przejechal =(...trzeba kupic niu...ale 2,8 =D
  
 
ups pomylka tez wole europejska 2.8i lub 2.9EFi i mozna latac elegancko :] ale wole Capri III
  
 
Bullitt, ja się wtedy przesiadłem w Camko, raz z Łady, raz z Poloneza, więc dla mnie hamowały fantastycznie. Ja poza tym bardzo lubię te auta. A co do IIIgen. skatowanych to większość rzeczywiście jeździ w strasznych stanach maechanicznych bo zew. ciężko jest to zakatować, jak się mnie ma wypadku.