Volvo na szrocie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wpadam dzisiaj z kumplami na Przemyski szrot, patrzymy a tam stoi volvo, autko widać że nawet zadbane, napewno jeździło do końca. W środema być porozkręcane na części

Fotki TUTAJ
  
 
zajebisty tylnonapedowy drifter na warszawskim w historycznej smigaly 2 takie z rajchu bodajze
  
 
fajny kanciak, jak mi sie 125p posypie to sobie takiego sprawie
  
 
Znajomy miał takiego... od niechcenia zamykał obrotomierz, a glebe mielił ze głowa mała... koni to ma tyle co polonez, a moment ze ała
  
 
No nie wiem czy na silniku 2,4l będzie miał tyle koni co polonez no ale dobra

Szkoda tego autka... myśle że jakiś bałwan go oddał tamna szrot bo sobie sprowadził jakiegoś zachodniego trupa
  
 
Ciekawe ile by za niego chcieli ?
  
 
No właśnie się pytałem, ale gość odpowiedział, że już jest za późno, bo auto po jutrze ma iść do rozebrania i potem na żyletki
  
 
Fajne lusterko
  
 
Kurcze do czego to juz doszło!!zeby takei auto dawac na szrot Teraz napewno własciciel tego volvo jezdz jakim szrotem sprowadzonym z niemiec i sie cieszy ze ma zajebi... auto
  
 
kocham takie volviątka lekka gleba, fajne 16" na niskich laczkach i starczy, cudowny sprzęt.. tylko ze pali swoje i dlatego go nigdy nie bede mial
  
 
I na dodatek z gazem
Kto takie fury oddaje?? Nie było chętnych z ogłoszenia czy jak

  
 
Oj oddają u nas była piekna łada ostanio jak duzy fiat.
Pojedyncze reflewktorki w chromie jak klasyczny kant tylko pojedyncze oczy.....
Widac ze zadbana itp przyjechali ukraince i wizeli .... w czesciach ...
  
 
No szkoda fury bo pewnie grosze za nia koles dostal.
Kiedys jak bylem na zlomie po "czesci zamienne" gosc podjechal kantem, wysiadl, podszedl to wlasciciela zlomu i pyta: "ile za to", a ten popatrzyl, postekal i mowi: "no osiem dyszek dam" (80pln!!!). I koles sie zgodzil!! Normalnie nie wiedzialem ktoremu pierwszemu przylozyc Dalby pajac w gazete za 200zl, bylby do przodu i moze jakis mlody wariat mialby co remontowac, a tak to nie wykluczone, ze sie nim wczoraj golilem...
  
 
To wpadnij do stalowej. Stoi u nas ze 3 kanty .
Jak zobaczysz pierwszego to dziura na dziurze .....
A drugi lowrider pekły resory i koła w nadkolach - fajnie to wyglada ..... ogólnie duzo malców i kantów idzie na złom .... swego czasu napalilem sie na malca 84 rocznik kobita chciala 3 stówy - a stan ideal prawie...
Dawałem 4 ry i podalem numer telefonu .... i nie zadzwonila nigdy a malca juz nie ma bo jezdzi cc700 - super biznes piekny zielony klasyk psozedl na zyletki a ona sie buja wypasionym cc....
  
 
To volvo ma niby naped na tył?
  
 
Świetna tylna kanapa;] Taaaka duzia;] W sam raz;]
  
 
Cytat:
2004-12-14 08:23:55, Hycelius pisze:
To volvo ma niby naped na tył?



Ma nawet 430 ma na tyl.
  
 


nie 430 , tylko 340 (były 440 i 460 ale te już miały napęd przedni)
a ta 240 też ma napęd na tył

ja sobie teraz jezdzę 340 w dieselku , autko naprawdę fajne tylko wolne (w końcu to 1,6 w dyszlu)

[ wiadomość edytowana przez: klocek dnia 2004-12-14 20:17:48 ]
  
 
240 i 340 to chyba ostatnie RWD volvo..
  
 
Cytat:
2004-12-14 20:29:03, mille pisze:
240 i 340 to chyba ostatnie RWD volvo..



ee a to sportowe c70 na tył przypadkiem nie ma? bo coś gdzieś widziałem jak driftem jechało bez ręcznego