[ot] czym pobrać tapety???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jakim programem i jak pobrać ze strony internetowej same tapety (nie chce mi się karzdej z osobna otwierać), czy jest jakiś progs, i jak się go obsługuje tak aby pobrać tylko tapety ew. fotki bez pobierania całej zawartości strony???

  
 
teleport pro albo web copier i ustawiasz zeby np pobierał jpg tylko
  
 
Dokładnie jak LoRd pisze. Ale jak komuś uda się nakłonić jakiś program do ściągnięcia wszystkich fotek z >> TEJ STRONY << to ma u mnie czteropak
  
 
Cytat:
2004-12-13 23:41:18, Race_D pisze:
Dokładnie jak LoRd pisze. Ale jak komuś uda się nakłonić jakiś program do ściągnięcia wszystkich fotek z >> TEJ STRONY << to ma u mnie czteropak



trzymam za slowo :]
  
 
HOT
  
 
Cytat:
2004-12-13 23:41:18, Race_D pisze:
Dokładnie jak LoRd pisze. Ale jak komuś uda się nakłonić jakiś program do ściągnięcia wszystkich fotek z >> TEJ STRONY << to ma u mnie czteropak



Nie wiem jak ale poprostu trzeba mieć ta kolekcję
  
 
fajne pipki
  
 
[może sposóbv troche prymitywny, ale działa :]:
zassysasz całą stronkę [wybrane podstrony] teleportem, a potem wsio inne jakies, ale nie zdjęcia wywalasz . Jezeli pomysl sie sprawdzi czekam na kuriera a browarami
  
 
Sie możesz nie doczekać - teleport to pierwsze czego spróbowałem i niestety nie udało mnie się go nakłonić do współpracy - chyba jakos przed tym stronkę zabezpieczyli :/.
Konkurs nadal aktualny .

ps. Sajmon - >> KLIK <<


[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2004-12-15 22:12:36 ]
  
 
Cytat:
2004-12-15 22:08:50, Race_D pisze:
Sie możesz nie doczekać - teleport to pierwsze czego spróbowałem i niestety nie udało mnie się go nakłonić do współpracy - chyba jakos przed tym stronkę zabezpieczyli :/. Konkurs nadal aktualny . ps. Sajmon - >> KLIK << [ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2004-12-15 22:12:36 ]




No ja też teleporta pro męczyłem i pass....
  
 
Czyli co - nie mamy żadnego prawdziwego hackera na forum?