Opinie i rady na temat 316 compact

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam . Jestem nowy na tym forum. Wczesniej siedzialem na centomanii i mialem fiata , teraz zmienilem na 316 compakt i jak narazie nie mam z nia problemow.

Mam pytanie do was.
Na co mam uwazac jezdzac BMW, jak narazie jej nie katuje i mam nadzieje ze tak zostanie.
Mam przelatane ok 110 tys. Jakie teraz mi beda sie szykowaly ewentualne naprawy. Przy ilu sie wymienia pasek rozrzadu ?? itd.

Dzieki za jakas pomoc i pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: MARCIN_RADOM dnia 2004-12-14 11:18:30 ]
 
 
Napisz trochę więcej o swoim kompakcie. Który rok, gdzie była użytkowana, jaki masz silnik...itd. itp.

Nie masz paska tylko masz łańcuch. o ile dobrze pamiętam to przegląd generalny rozrządu robi sie przy ok 300 tkm.
  
 
w 316 jest łańcuch?
  
 
Oczywiście.
  
 
jest lancuch w 316 ale od konca 1993 roku, chyba od pazdziernika. wtedy wszedl silnik m43.
  
 
anonymous w tytule postu pisze sie cos co ma pomóc poszukującemu jakichś informacji. ciekawe czy ty bys się kapnął że chodzi w tym temacie o 316 compacta. na przyszłość pisz coś mądrego w tytule postu.
zreszta o ile dobrze pamiętam to taki temat był niedawno wałkowany, wię cmoże zanim zaczniesz pisac kolejne tematy to skorzystaj z wyszukiwarki.
pozwole sobie zmienic ten tytuł.
pozdrawiam


[ wiadomość edytowana przez: MARCIN_RADOM dnia 2004-12-14 11:19:47 ]