Sygnał dźwiękowy po włączeniu stacyjki

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Powiedzcie mi co oznacza krótki sygnał dźwiękowy po włączeniu stacyjki-czy to normalne? Spotkałem się już z jakimiś wypowiedziami, żze to zależy od temp ale u mnie jest zawsze krótki beeeep i jeszcze jedno czujnik temp zewnętrznej mam umieszczony w prawidłowym miejscu-chyba (przyz wlocie tunelu do chłodzenia hamulców) i pokazuje cały czas bzdury np. jakieś -37st. C. Co jest nie tak?
  
 
Cytat:
pokazuje cały czas bzdury np. jakieś -37st. C. Co jest nie tak?

brak styku na czujniku lub uszkodzony czujnik
  
 
ja mam taki sam problem caly cas pokazuje -37c i chyba to bedzie czujnik temperatury a w ktorym miejscu on sie znajduje ktos moze opisac dokladnie ??? dzieki pozdro
  
 
z przodu pod zdeżakiem z lewej strony
  
 
u mnie znajduje się - jeżeli to jest to - od strony komory silnika i wchodzi w tunel do chłodzenia prawej tarczyz hamulcowej. Tunel ten idzie od zderzaka do prawego koła.
A opiszcie jak wygląda czujnik temperatury zewn. bo może to nie jest to. Mój jest okrągły z chyba aluminiowej płytki ma grubość ok 1 cm i średnicę ok 3-4cm i podłączona jest do niego wtyczka, która idzie chyba do kabiny.
  
 
a o czym wy mówicie że czujnik umieszczony jest z lewej strony pod zderzakiem? w takim razie gdzie dokładnie bo nic nie mogę znaleźć i jak brak styku? Jak to sprawdzić i poprawić?
  
 
a krótki sygnał dźwiekowy jest słyszalny kiedy temperatura zewnętrzna jest mniejsza lub równa 3 stopnie. więc jeśłi u ciebie wskazuje -37 to dlatego ci sygnalizuje.
pozdrawiam