Ostatni zlot w tym roku Warszawa 2004

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie co wy na to zeby w niedziele zrobic zlocik. To bedzie ostatni zlocik w tym roku taki przedswiateczny. Mam propozycje zeby zrobic go na starych smieciach jak dawniej w dzien o godzinie 12 na cargo. Zawody mozna by bylo zrobic na prostej . Wiem ze Lukasz Gajer ma kamere wiec mozna by bylo cos nagrac co ty na to Lukasz?
  
 
jestem za
  
 
No można, a ktorego dnia ???
Ja proponuje np. 19 lub 20 grudnia.



[ wiadomość edytowana przez: NoRbErT84 dnia 2004-12-14 18:42:34 ]
 
 
Czytaj dobrze , przed swiąteczny i w weekend czyli 12 albo 19 grudnia
  
 
Ja myslalem o tej niedzieli czyli 19 przed swietami bo potem to moze czesc wyjedzie juz na wolne dni i niebedzie go. wiec raczej ta niedziela co etraz bedzie
  
 
ale lipa tak patrzyłem na kalendarz na biurku i jest nie przestawiony 12 raczej odpada bo dzis juz jest 14 grudnia
  
 
Chodzi mi o zlot o godzinie 12.00 19.12.2004 roku
  
 
FUCK!
Ja nie dam rady...
ani w sobotę 18-go... bo jadę do Mławy...
ani w niedzielę 19-go... bo jadę do szkoły...
ani jednego ani drugiego niemogę i nie mam jak przełożyć...
  
 
Kurde, no ale trudno, trzeba sie jakos spotkac przed swietami... no i sylwestrem JAkis szampan by sie przydal
  
 
Najwiekszy wypas, to byłby zrobić sylwestra a'la Borki.

ale była by zabawa

Może w przyszłym roku??

Co Wy na to??? Oczywiscie z Paniami (jak kto ma ).....

Coś by się zorganizowało.....
  
 
Cytat:
2004-12-14 22:48:39, -JACO- pisze:
...Oczywiscie z Paniami (jak kto ma ).....



Jak ktoś nie ma to się załatwi jakieś miłe panie

 
 
Panie GO GO . Ale to sie jeszcz epomysli. to jak panowie robimy w ta niedziele tego zlota ?
  
 
jestem za spotemi za paniami
  
 
Kurcze, w niedzielę siedzę w robocie do godz. 20.

Może przełóżmy akcje na sobotę???
Ewentualnie na niedzielę po 20:00???
  
 
jestem za przełożeniem na niedziele około 20. Jade po moją esperynke w góry (mam nadzieje że lakiernik dotrzyma terminu, jak na razie sie nie odzywa więc myśle że będzie oki) i za cholere nie wyrobie sie na sobote a diabelnie chciałbym poznać esperomaniaków ze stolicy, mam kilka pytań co do eksploatacji tego pojazdu (przyczyna to pewnie to że jestem jego posiadaczem zaledwie od sierpnia )
  
 
Bez sensu jest jechac na Cargo o 20. Jak Cargo to tylko 12 wchodzi w gre.

Mozemy zmienic na sobote (mnie np. pasuje i to i to) ale czy wtedy przyjedzie wiecej osob? Jezeli tak to ok, jezeli nie, to dochowajmy tradycji
  
 
To moze niedziela ok godz. 20 w Sadyba Best Mall ???
  
 
No chyba na tym zostanie, bo przeciez nie damy sie Jackowi wywinac od darmowego piwa
  
 
Cytat:
2004-12-15 10:26:23, Dicer pisze:
To moze niedziela ok godz. 20 w Sadyba Best Mall ???



 
 
Mi tam obojetne czy sobota czy niedziela kazda pora mi odpowiada. Zrobcie tak zeby jak najwiecej nas sie zebralo