Dziura w skrzyni mi 16

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cześć wszytkim.
Właśnie się zapisałam do klubu i mam nadzieje że mi pomożecie. Jestem a może raczej była posiadaczką ślicznego Mi 16 ale padła mi skrzynia. Mam dziurę wielkości pięści (tak mówi mechanik) i nie mogę znaleźć skrzyni. Szukałam wszedzie !!! Pomóżcie.

Pozdrawiam
Iza

[ wiadomość edytowana przez: adasco dnia 2005-02-04 01:04:57 ]
  
 
Jesli to 4x4 to masz problem.
Jesli to Mi16 przednionapedowa to podpowiem, ze nie tylko Mi16 jezdzily na takich skrzyniach. A teraz google w dlon i do dziela
  
 
Pasują od innych wersji silnikowych, czy od innych modeli? Interesowałoby to mojego ojca
  
 
Rowniez od innych modeli.
Napewno identyczna byla w Cytrynie BX GTI 16V, ale to taki sam rarytas jak Mi16, prawie napewno w pozniejszych 205GTI i chyba w P605 i cytrynie XM. To ze starych samochodow, pozniejsze pewnie tez jezdzily na czyms takim, w koncu co to za oplacalnosc zrobic skrzynie biegow do jednego tylko samochodu .

Nie znam sie na tym az tak bardzo, ale zapraszam na grupe dyskusyjna pl.misc.samochody.peugeot, ale koniecznie na serwerze _NEWS.TRIGER.COM.PL_.
No i jesli jezdzisz ta Mi16 to zapraszam do klubu - www.peugeot.triger.com.pl
  
 
A, jeszcze jedna rzecz - mocowania skrzyni biegow w 405 sa takie same, czyli skrzynie sa wymienne miedzy soba, wiec pewnie do Mi 16 tez mozna zaladowac zwykla skrzynie BE1/5 (bylaby raczej mniej wytrzymala i z innymi przelozeniami, ale jak sie nie ma co sie lubi...). O to jednak musisz juz popytac kogos kto sie lepiej zna na temacie.
W ksiazeczce "obsluga i naprawa P405" jest tabelka z rodzajami skrzyn i wg niej skrzynie BE3-5 mialy montowane nastepujace wersje 405: SI/SRI/STI z silnikami XU9J2 (125KM) oraz GRDT/SRDT/STDT z XUD9TE/L (92KM)

Qrna, nie patrze, ze odpowiadam drugiej osobie
Zaproszenie do klubu jest dla izalinke ofkoz


[ wiadomość edytowana przez: Unknovn dnia 2004-12-18 15:26:26 ]

[ wiadomość edytowana przez: Unknovn dnia 2004-12-19 11:04:10 ]