Dla miłośników historii

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jelsi jest tutaj jakis miłośnik historii - szczególnie okresu II WŚ to musze mu polecic moim zdaniem najlepsza strone dot. tego okresu. Jest na niej zawarte tyle informacji, ze czlowiek ktory ja stworzył i poukładał w niej wszystkie informacje jest poprostu wielki. Na stronie znajduja sie głownie informacje dot. Powstania Warszawskiego, ale znajdziecie tam rowniez m.in. odnosniki do opisów uzbrojenia, umundurowania zarowno niemieckiego jak i polskiego, opisy wielu akcji, omwienie odznaczen wojskowych i wiele, wiele innych ciekawych, a co najwazniejsze opracownaych w bardzo ciekawej i dostepnej formie artykułów. Zamieszczonych jest tam rownież mnóstwo interesujacych zdjec z tego okresu.

Ja sie przyznam, ze "napisłem" z tej strony juz kilka referatów...

Warto poswiecic chwilke i zapoznac sie nieco z przeszłoscia Myle, ze np. informacje dot. uzbrojenia i umundurowania powinny zainteresowac kazdego.

Jedyne czego brakuje tej stronie to jakiejs mini-wyszukiwarki, bo predzej cos z tej strony znajdziemy przez Google niz przez odnosniki - a to ze wzgledu na wielka ilosc informacji zawartej na stronie.

A oto link
  
 


Padam na twarz z wrażenia. O samych procesach Norymberdzkich, tyle wiadomości. Rzeczywiście jedna z najlepszych stron o II WŚ jakie kiedykolwiek widziałem. Dzięki Ci dejto za linka. Dla mnie to fascynująca strona i jeszcze ta muzyczka ...

dzięks!
  
 
muzyczka sie pojawiła chyba niedawno naprawde mnostwo informacji i to tak szczegolowych ze glowa boli
Respect dla łotwora