Najdalsze wasze wyjazdy :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!

Przeglądam te forum od niedawna i jeśli był juz taki temat to sory za powtarzanie sie...ale interesuje mnie to gdzie najdalej byliście swoimi samochodami...

Ja mam Malucha.Mieszkam w Zabrzu...

1.Byłem 2 razy nad morzem w Międzyzdrojach ponad 600 km
2.Jelenia Góra chyba z 350 km
3.Kilkanaście razy nowy Sącz po 200 km
4.No i oczywiście niezapomniany zlot w ZVOLENIU

a jak u Was?
  
 
Temat raczej na "Hyde park" ale co tam może go przeniosa.

Ja najdalej jak na razie byłem malcem nad morzem ok 280km
  
 
podziwiam ja ze 300km nad jeziorami pieknych mazur.
  
 
W Zvoleniu w jedną strone przez Zabrze 680km, w sumie w 3 dni wyszło 1360
  
 
Cytat:
2004-12-18 20:01:46, Sobot pisze:
Temat raczej na "Hyde park" ale co tam może go przeniosa.
(...)


Dokładnie, zaraz tam wyląduje...

BTW - za nim zaczniesz pisać na forum zapoznaj się przynajmniej z >> REGULAMINEM <<
  
 
najdalsze ... ja chciałem w przyszłym roku jechac do zvolenia ...
tylko ze to by chyba gruby wyczyn był ... z gdanska malaczem ... bez miekkiego zawieszenia i dobrych foteli ciezko ... a co dopiero maluch ... boje siem yslec ile razy bym stawał
  
 
blade nie boj sie hehe, do wwa dojedz a dalej pociagniemy w wiecej furek znajac zycie ja tez chce w tym roku tam zajrzec
  
 
krakow-poznan i z powrotem w jeden dzien ponad 800 km
a tak to dobra wycieczka byla w zimie w gory na narty w 4 osoby z nartami na dachu i butami w srodku oraz z krażąca przez droge banią oczywiscie wsrod pasazerow
no bylo tez troche innych krotszych wyjazdow

malczak na zadnym nie zawiodl

[ wiadomość edytowana przez: NAZIK dnia 2004-12-18 21:38:09 ]
  
 
Apropo wyjazdu do Zvolenia, może zachodniopomorskie by sie wybrało ;] powiedcie ile to jest km od warszawy. Ja do stolicy mam ponad 500 albo i lepiej ps. jaka średnia predkość kolumny. Dajcie cynk jak to było u was w tym roku na wyjeździe
  
 
Hmmm z gdanska to bedzie lekko z 800 ... Tan na oko....
Bo lecisz z gdanska na sam dół ....
www.pilot.pl - chyzne sobie wpisz....
Najdalej elegantem byłem w wawie - 300 km w 1 strone a chromem chyba z 75 do Rzeszowa = 150 w dwie ....
  
 
do klopa i spowrotem - nie wychodze z domu bo boje sie wdepnac na czyjes terytorium
  
 
w sumie niemam się czym za bardzo chwalić... coś troszke ponad 100 km w jedną strone (P-śł - Chrewt)
  
 
Poznań-Białystok ( to to na maxa w prawo na mapie)
  
 
Poznań - Powidz (ok 100 km) w coś koło godziny 20 minut (jakieś 120 non stop. na silniku można by grilla zrobić albo do sauny go wstawić ale wytrzymał to bez zająknięcia . a tak to nie jeżdże w długie trasy malcem bo zimno, wieje, zawsze coś może się spier**** no i w kubełkach nie wygodnie w trasie ponad 50 km
  
 
Cytat:
podziwiam ja ze 300km nad jeziorami pieknych mazur.





maskekk to na wakacje rezerwuj czas i zbieramy ludzi z klubu i wszyscy lecimy na mazury inny świat

Ja odkąd kupiłem Fiata (4,5 miesiaca temu) najdalej byłem nim w Białymstoku 85 km, dalej narazie nie miałem potrzeby jechać
  
 
dt01 a po kiego chcesz jechać przez warszawe? chyba że masz nadwyżki paliwa Ja nastepnym razem lece przez czechy wychodzi 580 w jedną strone. Powiem od siebie że w wiecej jak 10 aut ciezko sie jedzie.
  
 
E to nic mój sąsiad ten to trasę zrobił z żoną balast ze 100 kg około i takim ruskim namiotem w przyczepce no full doładowany pojechał w czerwcu 89 r.do grecji i wrócił no wyprawa na biegu to spacer do parku przy tym !
  
 
troche głupi wątek, nie wiem co jest niezwykłego w 100 kilometrowej trasie maluchem.. tyle to czewsto robilem jednego dnia po mieście z przerwami na 10 minut poza tym pewnei z 30 razy jechaem na trasie po 120 km.. najdłużasz trasa: 380km nad morze..non stop 110 km/h czasem wiecej..
  
 
szczecin-siamoszyce kolo zawiercia. Jakies 650km. pozatym wyjazd do gdanska.
  
 
Malcem najdalej jechalem na trasie Tarnow-Zdunska Wola (kolo Sieradza), ok 300 km X 2. Po drodze przejezdzalem np. przez fragment Toru Kielce w Miedzianej Gorze
A np. Tipo bylem w Chorwacji i Bulgarii, oba wyjazdy po ok 3500 km.