Samochod mi jezdzi tylko do tylu!!! =( co robic??!! pilnie..

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam taki problem...zgasl mi silnik w niewyjasnionych okolicznosciach i nie chcial zakrecic [myslalem ze to aku]...ale bylem na szczycie gorki prawie...no to jak kazdy madry czlowiek pomyslalem ze odpale na pych...no to heja sprzeglo i dwojka no i tocze tocze w dol i pyk...odpalil...ale kurwa wszystki biegi mam do tylu!!!...nie wiem co sie stalo!!!...zatrzymalem sie otwieram klape..a tam dym z filtra leci!!! dlawi sie to cholerstwo...cos sie chba zepsulo...chyba dlatego zgasl...zostawilem go bo niedaleko od domu i pisze do was co to jest??!! mowa o trabancie moim...dupozwozie lesnym
  
 
postoi trochę na mrozie to przestanie fochy strzelać
  
 
Zaplon Ci sie uwstecznil
Da sie tak robic z pizdzikami ze jezdza do tylu ,a trabant tez dwutakt to tez sie da pewnie
  
 
jest to dwusów wiec mu obojetne w która sie storne kreci
tak wiec wytłumaczenie jest jedno
zapłon sei pzrestawił heheh
smieszna sytuacja
porada ustaw na nowo zapłon tak aby nastepował przed gmp pozdrawiam


skromny
praktyk
he he eh
  
 
Hehe tak jak pisano wcześbniej. Zapłon CI sie przestawił Wyreguluj i bedzie śmigać Ja tak z kumplami odpalałem Ogarka Trzy biegi do tyłu strasznie smieszne to było Pozdrawiam
  
 
trzeba bylo nie pisac ze to trabant... mielibysmy fajna zagadke
  
 
obróć fotele o 180 stopni i dawaj do przodu
  
 
masz zaplon na 0 albo jeszcze wczesniej hehe ja caly czas myslelm ze tu o malucha chodzi i kminilem co to kurde moglo byc przecierz w vczterosuwach nie da sie tak
  
 
kuźwa chlopaki fajny zart nie??!!![sam wymyslilem] a tego trabanta dalem bo to pierwszy dwusow jaki mi przyszedl do głowy...a mialem napisac ze to malec ale wtedy chyba byscie nie uwierzyli wiec wykombinowalem trabanta ;]...taki ze mne szczwany lis!!! pozdro!!!