"drift" malcem - moj nowy filmik ;]

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
moja nowa produkcja, material w miare swiezy bo kilkudniowy, miedzy innymi jazda pelna bomba po blotnistych polnych drogach na oponach ktore nazywam wielosezonowymi - 'slik' z 'kolcami' - bo oczekiwalem suchego szuterku ale widocznie wczesniej niezle padało no nic sciagajta i ewentualnie oceniajta

LINK - 20mb - *.wmv

ps. pawu dzieki za serwer

[ wiadomość edytowana przez: Krzyh00 dnia 2004-12-19 22:18:06 ]
  
 
Zasysammmmmmm... zaraz obejrze i napisze recenzje
  
 
Bardzo przyjemny filmik, ogląda się świetnie, maluszek cool (wygląda jak brat bliźniak mojej Pompki prawie hehe).
Ogólnie nice driving!!
  
 
Bardzo przyjemny i nie przesadzony Krzycho.
Podoba mi sie .
  
 
dis is e gód szit
Jak dla mnie druga połowa ta od 2:30min lepsiejsza

[ wiadomość edytowana przez: toki dnia 2004-12-19 22:58:18 ]
  
 
muzyka 60% montaz20% poczynania kierowcy pozostale dwadziescia % przyjemnosci z ogladania
  
 
jak dla mnie bomba zwlaszcza te boki na zajezdni na poczatku
tez bym se chetnie wrzucil swoj ale nie wiem jak to zrobic
hmmm...
Niech ktos powie ze malec nie jest efektowny
  
 
nie jest bywa zato czesto efektywny...
  
 
ehehe ja już zapomniałem, ze w malcu sie tak chujowo wygląda
  
 
dzieki za szybka pommoc techniczna ze wsadzeniem filmika
no i dzieki dla pawu za udostepnienie serwera !!
Tak wiec oto i moj filmik tzn ja jezdzilem, montowal zas znany wam juz Krzych00
film ma juz "swoje lata" ale to jedyny material ktorym dysponuje
tak wiec OCENIAJCIE flim z treningow

[ wiadomość edytowana przez: Mardziel dnia 2004-12-20 00:44:40 ]
  
 
ale gdzie on ten film znaczy siem
APDEJT: yoooooooo gut shit guuttttt very gut jak dla mnie lepszy niz krzycha.... poprosto miodzio, a trasy jakie fajne po tym lesie mniam mniam!!

[ wiadomość edytowana przez: toki dnia 2004-12-20 00:48:56 ]
  
 
Filmik rewelacja, muza rewelacje maluch wymiata rewelacyjnie. MQ wszyscy twoje foty widzieli na forum cos z malara ci zostalo
  
 
co tu durzo mówić filmiki!!! zajeb...... naprawde a te trasy w lesie z lekka nutka dekadencji mmmm
pozdrawiam ALL
  
 
Cytat:
2004-12-20 01:02:11, maskekk pisze:
MQ wszyscy twoje foty widzieli na forum cos z malara ci zostalo



No tak... zły dotyk boli całe życie Po świętach ide do psychologa... i do salonu piękności na zmiane imagu

drugi film ciągne dopiero...
  
 
jak mam wybierac to drugi zdecydowanie lepiej zmontowany ....muzyka kwestia gustu....chociaz zaden filmik mnie nie powalil. Niech ktos da 100mb FTP to pokaze wam jak powinien wygladac dobry klip.
  
 
Cytat:
2004-12-20 00:28:21, MCQUEEN pisze:
ehehe ja już zapomniałem, ze w malcu sie tak chujowo wygląda

  
 
ten z las z filmu mardziela jest wypas, lesny dukt wyglada jak na Rally Great Britain
  
 
Koszalin, Koszalin skad wy takie tereny bierzecie ;]
Moim zdaniem taki spontaniczny filmik najbardziej cieszy osobe ktoora w jego nakrecaniu uczestniczyła.
ps. Mniem siem zajebicho filmiki podobaja !
  
 
ogolnie mamy pare takich tras w miare bez dziur ale co z tego skoro wszystkie sa conajmniej 10km za miastem

dzieki za komenty, tutaj wrzucam kolejny film mojego autorstwa, stary bo stary ale jeszcze nie dawalem. w roli glownej kumpel w pucharowym pugu 106, trasy te same co z filmu mardziela:

-LINK-
  
 
dlugi jest ten odcinek lesny co z filmu mardziela? ile zakretow i jaka dlugosc i jak z nawierzchnia ?