Nazwiska

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
To niesprawiedliwe !!!

Jak wczoraj było tłoczno na forum, to ja jak na złość miałem sporo pracy i nie posiedziałem w biurze. A dziś siedzę w biurze i mam czas na forum, to nikogo nie ma.

Trochę luźniejszy temat. Znajdźcie chwilę czasu między instalowaniem instalacji na BIOLPG a tuningiem, żeby sprawdzić, ile ludzi o Twoim nazwisku żyje w Polsce.

http://www.herby.com.pl/herby/indexslo.html

Mojego nazwiska używa 3783 osoby w naszym kraju, z czego 257 w byłym województwie warszawskim. Aż 1397 osób o tym nazwisku mieszka w byłym ostrołęckim (stamtąd pochodzi mój ojciec).

Ciekawe jak z Waszymi nazwiskami.
  
 
Witaj.
Mojego nazwiska używa 2926 osób,z czego w moim województwie 150(rzeszowskie).

Może jeszcze sie ktoś pochwali?
  
 
No to moze ja...
Moje nazwisko 1830 razy .z czego w zamojskim 258 czlowieczkow sie tak nazywa
  
 
to ja mam niemalże unikatowe raptem 261 osób.
  
 
A sprubujcie wpisac nazwiska typu: Dupa,Huj,Fiut,nie wiedziałem że tak ktoś może się nazywac,a jednak zdarzaja się przypadki.
Moje sie powtarza 1069 razy






Nazwiska piszemy z wielkiej litery, a wtedy nie są obraźliwe...
btw. Chuj piszemy przez CH.

[ wiadomość edytowana przez: Góral dnia 2003-01-12 20:48:46 ]

Dzięki Góral co z tego że z wielkiej litery skoro jakbym miał sie komuś przedstawić,to brzmiało by to dziwnie gdybym posidał nazwisko brzmiące jak obraźliwe słowo.
Pzdr Grzesiek
  
 
moich na tej ziemi jest 2310

a z okolic Krakowa 94

Pozdrawiam

Tomek
  
 
A moich tylko 92 na calutkim świecie .
  
 
To ja strasznie samotny jestem...Mam tylko 75 osób w kraju , które tak samo się nazywają. Połowę znam osobiście , a tylko 20-30 osób to jakieś podszywane...
  
 
Cytat:
Dzięki Góral co z tego że z wielkiej litery skoro jakbym miał sie komuś przedstawić,to brzmiało by to dziwnie gdybym posidał nazwisko brzmiące jak obraźliwe słowo.
Pzdr Grzesiek



Grzesiu, znany jest przypadek w powojennej historii sądownictwa PRL, kiedy to o zmianę danych osobowych wystąpił p Adolf Dupa.
W zdiwienie wprawił wszystkich kiedy oświadczył że jemu nie o Dupę się rozchodzi, a jeno tego piepszonego Adolfa chciałby się pozbyć. To się nazywa charakter.
  
 
a nas jest 6ściu - 5 osób w Krakowie i jedna w Gdańsku
  
 
Cytat:
2003-01-13 18:10:34, Konriii pisze:
a nas jest 6ściu - 5 osób w Krakowie i jedna w Gdańsku



O żesz Ty... -> wygraliście!
  
 
jak ja bym sie nazywał Jesus Juan Antonio Estevez Garcia de Branco de la Cruse, to też bym miał niewielu imienników...
  
 
jestem wyjątkowy
  
 
Witam.
Mojego nazwiska używa 2763 osó (albo rodzin). Ciekawe ile z tego to moi krewni.
  
 
jak byś tak dobrze drzewo przejrzał, to by się okazało że znakomita większość.
  
 
Fajne to. Znalazłem się tylko 44010 ciekawe ile do tego powtarza się moje imię.
  
 
ale masz wymagania...
  
 
Kolega ma Ładę 21081 ???
to chyba ta z silnikiem 1100 ???
to bardzo rzadki samochód - mógłby kolega cosik więcej o nim napisać ???
I oczywiście zapisać się do klubu tu na forum
Pozdrawiam
  
 
Wystawiłem zapotrzebowanie o przynależność do forum klubowego. W samym clublada.of.pl jestem już od jakiegoś czasu.
  
 
Już kolegę wpisałem
Oczywiście bycie na liście klubowej=przynależnosć do klubu ale tutaj na forum jest liczba klubowiczów powiedzmy "bardziej aktywnych"
wiele wpisów na stronie klubowej to ludzie którzy trafili na nasze klubowe www przypadkiem i więcej tu nie wrócą