Kuner in action - movie !!! :D

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Serwis www.rajdowanie.tv.pl
Pragnie zaprezentować wywiad z pewną doskonale znaną wam osobą, niesamowitym mechanikiem, niemal doskonałym kierowca, świetnym mówcą i oczywiście pierwszym alkocholikiem Rzeczpospolitej, szanownym panem Kunerem

Materiał pochodzi z letniego kryterium żerań i jest tego więcej Zapraszmy do obejżenia wspaniałego show pt.
Kuner story
  
 
Właśnie zobaczylem ten filmik pierwszy raz w zyciu.. ja pierdziele.. ludzie kurna chyba sie musze leczyc
  
 
film wypas w 3 dupy gratuluje zdolnosci aktorskich i wymyslania tekstuf na poczekaniu film rzondzi... samochod przestal isc... pani stasia nie chciala zrobic paly jurkowi
  
 
niewiem czemu ale kojaży mi sie to wszystko z kiepskimi " ja to taki winetu , wino tu winko tam."
  
 
Jakie wino? Własnie trzeźwy wtedy bylem
  
 
no niewiem ,
jeszcze troche i będzie a grupa



[ wiadomość edytowana przez: proiss dnia 2004-12-21 20:01:36 ]
  
 
Cytat:
2004-12-21 19:47:03, Kuner pisze:
Jakie wino? Własnie trzeźwy wtedy bylem



HAHAHA Kuner wiedziałem ze kiedyś nakręcą o tobie dokument ,własnie sciagam film ,jak obejrze to jeszcze napisze.A to ze masz najebane w głowie to kazdy wie przeciez inaczej bysmy sie razem nie zadawali....ciągnie swoj do swego.hahahahaahahahaha
Tak sobie mysle zeby nakrecic film o naszej ekipie ,ale qrwa sie az boje .....nie ma komu krecic bo wszyscy nawaleni ghehehe
  
 
Cytat:
no niewiem ,
jeszcze troche i będzie a grupa




hehe, furjus widze ziomek wali tego winiacza a filmik sie zasysa, zaraz zobaczymy z kim mamy do czynienia na forum
  
 
Kuner wiesz ze miazdzysz ........

jestes sławny jak nic tylko pogartulowac....
  
 
...i pierdzi przy paniach
  
 
Kuner zgram to sobie na CD jak ebdziesz jutro na warzywniaku to dasz autografa co ???
  
 
Cytat:
2004-12-21 19:47:03, Kuner pisze:
Jakie wino? Własnie trzeźwy wtedy bylem



Filmik troche przydługi ,ale niezły..Chociaz w garazu mamy dużo lepsze fazy ....tak mnie sie wydaje ...hahahaha .Pamietasz jak rwalismy sztunie w pieciu na przystanku ,nawaleni jak szpadle przed domem Przemka hahahahahaha


Robota wrze
  
 
Cytat:
2004-12-21 22:23:14, raceman pisze:
jak rwalismy sztunie w pieciu na przystanku ,nawaleni jak szpadle przed domem Przemka hahahahahaha :


Pamietam stary, pamietam.. Pamietam jak waliłem tekstem "jak Pani ładnie macha torebka" no i sztunia sie chyba załamała..
  
 
Tekst o dwoch gaznikach z tico na olej opalowy mnie rozjebal po maksie monitor opluty
  
 
Mnie rozwalił na koncu tekst" No co mam innego do roboty? Rajd bede ogladał???" hehe.. w sumei zupełnie zapomnialem o tym nagraniu, dobrze ze chlopaki ze skierniewic go odgrzebali to przynajmneij smeichy sa
  
 
Cytat:
2004-12-21 22:23:14, raceman pisze:
Chociaz w garazu mamy dużo lepsze fazy ....


Tak mnie siem prtzypomnialo ze stary... wsyztsko bedzie udokumentowane jak sie za rajdowke wezme bo specjalnie kamerke cyfrowa załatwiam by nakrecic jak to skladamy hewheehe... oj kurna beda jazdy
  
 
"Kuner ale ty pier..lisz!!!"
  
 
kurw* ja tu zajarany żena filmiku jakiś kaszelek lata po oesach a tu morda (no offence) Kunera i pierdolenie od rzeczy - ale teksty stary to masz przednie mało z krzesła nie spadłem
  
 
Cytat:
2004-12-22 00:34:24, owz pisze:
ale teksty stary to masz przednie


hehe.. sie gra, sie ma.. hehehe Dzieki
  
 
eee....spodziewalem sie lepszych walkow...szkoda ze my siebie nie nagrywamy z chopakami...normalnie to przejdzie do historii: "kumpel ostatnio widzial w komisie taniego stuningowanego golfa III dwa-zero GTI jeden-osiem" gdzie dwa-zero i jeden-osiem oznaczaja pojemnosc silnika ;] pozdro!!