SPECTRON SP62CP

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!!! Wmoich poszukiwaniach dobrego sprzetu za umiarkowane pieniądze trafilem na głośniki SPECTRON SP62CP i z nimi zwiazane jest moje pytanie, a mianowicie może ktos cos wie o tych głosniczkach, jak graja, czy sa warte uwagi?? Lub moze sama firma coś wam mówi?? Niestety na polskich stronach nic o nich nie znalazlem. Tu podaje link strony producenta z danymi technicznymi w/w głosników KLIK

pozdr

[ wiadomość edytowana przez: kylo147 dnia 2004-12-22 13:18:00 ]
  
 
Niestety nie słyszałem.
Ale znajomi twierdzą że to nie za ciekawa firma

Raz spotkałem się z opinią "grają jak byś motkiem o blache walił"
hmmm .

Chyba lepiej by było coś sprawdzonego kupić jak MQ,Axton,Kick,dls,canton itp.
  
 
Hmmm. znalazłem je w sklepie CAR AUDIO i tam je zachwalali a na przykład odradzali mi Hertze bo twierdzili ze "nie kazdemu sie podoba ich brzmienie a oni mają tylko sprawdzony sprzęt" i faktycznie nie mieli ich w ofercie. Teraz juz sam nie wiem facet wyglądał i brzmiał przekonywująco. No ale czego sie nie zrobi aby coś sprzedać.

Jeszcze jedno, co myslicie o czyms takim - warto kupić?? :
Skrzynia mac audio 30L z refleksem w tym siedzi sabwoofer pioneer TS-W304C 30cm, 300W w RMS, a całość zasilana wzmakiem blaupunkta GTA 2100 160W RMS na mostku.
Całość moge wyrwać za 600pln - warto czy sobie odpuścić

[ wiadomość edytowana przez: kylo147 dnia 2004-12-22 22:03:32 ]

[ wiadomość edytowana przez: kylo147 dnia 2004-12-22 22:06:18 ]
  
 
Facet w sklepie mówił prawde co do hertz-ów. Mi sie osobiście nie podobają ale napewno spodobają sie ludziom którzy lubią słuchać głośno techno.Mają dość ostre tweetery.

Z tą opinia co sie spotkałem też bym nie brał w 100% za prawdziwą ale...

Chyba najlepiej było by jak byś te głośniki odsłuchał i porównał. Jak będą ci odpowiadały brzmieniem to bierz.

Co do zestawu jaki podałeś to trudna decyzja. Ogólnie cenowo to nie jest żle ale:
-Ten głośnik ma 300RMS a blaupunkt tylko 160RMS co jest za mało.
-Ze strony producenta wywnisokowałem ,że ten głośnik zaleca sie włożyć do zamknietej skrzyni 1.2 cobic foot co daje 34 litry i nie wydaje mi sie aby on dobrze grał w tej mac-audioBR! Dobranej na oko.





[ wiadomość edytowana przez: mwmblack dnia 2004-12-23 15:01:37 ]
  
 
Jeśli chodzi o głośniki to chyba najlepszy pomysł i tak trzeba będzie zrobić . A co do skrzyni to z tego co napisałeś wnioskuje że najlepszy z tego wszystkiego jest wzmacniacz (choć może troche mały) bo jeśli chodzi o głośnik to słyszałem że pioneer raczej nie robi najlepszych, a ta skrzynia wykonana jest z płyty pilsniowej . Mam ją w domu i słuchalem troche ale nie mam porównania. Przy spokojnym graniu zachowuje sie nawet ladnie ale jak ja troche podkrecic to wydaje mi sie ze zaczyna znieksztalcac i "pierdziec" ale niestety słuchalem jej w pokoju bo samochód jest chwilowo w proszku, a i przyczyną morze byc radio SONY bo słyszalem ze maja dziwne podbicia basu . Ale cóż chyba poslucham jeszcze innych i wtedy zobaczymy.

pozdr.
  
 
Sony ma specyficzny bas, ale sa to radia raczej dosc dynamiczne, wiec zalezy jakiej muzy sluchasz?
  
 
No ja głównie słucham muzy klubowej, techno, house, trance itp.
No jeszcze czasami jak nie mam nastroju to słucham radia