Problemy z explorerem pomoze ktos??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam moze wy cos wiecie na ten temat
chodzac po necie rozne strony sie wlaczaja nawet jak samemu sie niechce i dopadlo mnie takie cos ze strona startowa mi sie zmienila i nie da sie za cholere jej zmienic
w sciezce pisze cos takiego

res://C:WINDOWSSystem32shdoclc.dll/navcancl.htm

a teraz to juz wogole mi sie nie wlaczaja stronki i pisze znow cos takiego :

Access Blocked - Virus Warning!
You cannot access this site due to following reason:
Your computer was infected by Spyware or Adware Software.
This is dangerous software which disclose your personal
and transferred data and/or display unsolices advertising.
You can use this ADWARE/SPYWARE REMOVAL tools in
order to solve this problem and prevent futurer infection.

You can click Search to look for information on the Internet.

HTTP Error - Access Blocked

co to moze byc ?? jakis wirus?? jak to usunac?? wczesniej to tez mialem ale zawsze robilem format a teraz wlasnie niechce bo dopiero co uruchomilem nowego kompa...
z gory dzieki za odpowiedzi
  
 
sciagnij sobie programik ktory sie nazywa "ad aware"
wpisz w googlach ad aware i powinny ci wyskoczyc linki
powodzenia
  
 
pterock dzieki ale jak mozesz to opszi jak to dziala bo zainstalowalem juz i dalem scan zeskanowalem sobie dyski i znalazalo ze 3 pliki chyba jakies zainefekowane ale jak narazie to samo sie dzieje
  
 
mks vir on line
  
 
najlepiej zainstaluj jakiegoś antywirusa....np. mks i uruchom go w trybie awaryjnym))))
  
 
Moja rada jest taka: zainstaluj sobie Operę Na nią takie syfy nie działają i odzyskasz wiele pamięci operacyjnej
  
 
A propo Mksa to własnie maja mi oddac jutro kase za naprawe kompów w firmie. Po kupieniu mksa 2005 i zainstalowaniu na 4 kompach wszystkie padły .......
Przyjechał facet wystawił odpowiednia fakture posusuwał mksa i zdrowe jak ryba komputery. W firmie jest siec 4 kompy + zefa bez dostepu do neta a zeby wgrac mksa musialem podpiac cd rom . Cos sie mksowi po..... Jak macie te same problemy to tez piszcie skarge ( uzytkownicy legalnych ) bo wypuscili program z błedem...
  
 
dlatego ja uzywam avasta mozna go sciagnac przez siec za free a dziala calkiem zajebiscie
  
 
a tak wogole to olej explorera, zainstaluj sobie to
  
 
A jak dalej będziesz miał problemy to poprostu FORMAT C:
  
 
A ja polecam Maxthon, pozdrawiam
  
 
Cytat:
2004-12-22 13:56:24, boombel pisze:
witam moze wy cos wiecie na ten temat chodzac po necie rozne strony sie wlaczaja nawet jak samemu sie niechce i dopadlo mnie takie cos ze strona startowa mi sie zmienila i nie da sie za cholere jej zmienic w sciezce pisze cos takiego res://C:WINDOWSSystem32shdoclc.dll/navcancl.htm a teraz to juz wogole mi sie nie wlaczaja stronki i pisze znow cos takiego : Access Blocked - Virus Warning! You cannot access this site due to following reason: Your computer was infected by Spyware or Adware Software. This is dangerous software which disclose your personal and transferred data and/or display unsolices advertising. You can use this ADWARE/SPYWARE REMOVAL tools in order to solve this problem and prevent futurer infection. You can click Search to look for information on the Internet. HTTP Error - Access Blocked co to moze byc ?? jakis wirus?? jak to usunac?? wczesniej to tez mialem ale zawsze robilem format a teraz wlasnie niechce bo dopiero co uruchomilem nowego kompa... z gory dzieki za odpowiedzi



Siostra mojej dziewczyny zlapala ten sam syf na PCcie.....
Glupia naklikala tu i tam i net tak samo padl.....Zeskanowalem dysk i znalazlo 382 wirusy,ktore usunalem-czesc recznie,czesc poprzez AdAware-a...Ale net nadal nie chodzi i jako strona startowa ustawiona jest jakas gowniania wyszukiwarka..................
  
 
chyba jedynym lekarstwem na to jest format c: bo juz mam z 5 antywirusow ale dalej to samo...
  
 
a próbowałeś skanować system w trybie awaryjnym?????
  
 
scandiskiem??
  
 
ja juz uwazam gdzie klikam.... tez mam jako startowa ustawiona jakas gowniana wyszukiwarke a 3 dni temu robilem 2h kompa mojego bo tak smao sie zwalil, komp zmulony po maxie, net nie chodzil tylko jakies specjalne wybrane strony. krok pierwszy: mks online, krok 2: w xp masz takie urzadzonko przywracanie systemu, punkty same sie tworza, wybralem pkt sprzed parudni klik 10 minut czekania i komp smiga jak talalala
  
 
Zainstaluj to i przeskanuj tym system i wszystkie syfy wypie***rdol


[ wiadomość edytowana przez: stasiu dnia 2004-12-26 22:07:29 ]