[OC]ile procent podwyzsza!!!/zmniejszanie zniżek po wypadku

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
moj dziatek ubezpiecza samochod w pzu od jakis 20 lat i nie mial jeszcze wypadku!!! do wczoraj!!! ma chyba najnizsza stawke oplat!!! czy kto sie orientuje ile procent mu podwyzsza oplaty i na jaki czas????????????? potrzebuje to wiedziec!!! plissssssss
  
 
w zaleznosci od ubiezpieczyciela w PZU 20 % w samopomocy np. 50
  
 
Pierwszy rok 20 - 15 % drugi rok 10 % trzeci rok nic .
Po wypadku staremu dali 20 % ale ze mamy 4 auta w pzu to tylko 15 %
  
 
20 przez rok.
  
 
no to duzo kasy dziadziusiowi na szczescie nie ebde musial oddawac!!!! uffffff co za szczescie!!!!!!! mam nadzieje ze jest tak jak mowicie chlopaki!!!!!! wielkie dzieki!!!!!!!! ale z checia poslucham opini innych!!!

pozdrawiam
Fazy
  
 
ahia czyli mam rozumiec ze za rok czy nawet za dwa bedzie mial dalej ta najnizsza stawke????? mumorek poprawioony!!!!!!

pozdrawiam
Fazy
  
 
Maskek nie zapominaj ze czasami po roku jeszcze wołają 10 % .... Tak miał kolega 20 a potem 10 w pzu .
  
 
Jakieś dziwne informacje macie Jestem współwłaścicielem samochodu mojej kobiety (ze względu na zniżki) i w tym roku przydzwoniła i pozbawiła mnie jedynie 10% także z 60 zostało mi 50. Z informacji uzyskanych w PZU za 1 dzwon zabierają 10%. Za następne już więcej
  
 
a na ile czasu zabieraja te 10 procent za pierwszy dzwon!!!!?????
  
 
Roczna składka 10% wyżej. Czyli np. dzwon 10 maja 2004, koniec ubezpieczenia 31 grudnia 2004, to od 1 stycznia do 31 grudnia 2005 płaci się 10% więcej. Składkę na 2006 znów będę miał z 60% zniżki.
  
 
...o ile znów gdzieś moja Lady nie poceluje
  
 
dzieki wielkie!!!!!!! ale juz od nikogo wiecej samochodu nie pozyczam!!!! hehe
  
 
i teraz to juz humorek o wiele lepszy!!!!!!!!
  
 
Cytat:
2004-12-23 21:46:28, -SerU- pisze:
Jakieś dziwne informacje macie Jestem współwłaścicielem samochodu mojej kobiety (ze względu na zniżki) i w tym roku przydzwoniła i pozbawiła mnie jedynie 10% także z 60 zostało mi 50. Z informacji uzyskanych w PZU za 1 dzwon zabierają 10%. Za następne już więcej


ja tez tak mailem...tyle ze ja dzwonilem ojca fure..i tez mu zabrali 10%...

a ja na razie czekam az mi przestana naliczac te cholerna zwyzke za wiek ...normalnie paranoja...to juz podchodzi pod konstytucje...
  
 
No to coś źle musiałem trafić, bo mi w PZU podwyższyli stawkę o 25% - miałem 10% zniżki a dostałem 15% zwyżki
  
 
Bo jest drobna różnica między 10% zniżką a 60%. Jak ktoś ma 60 (w ostatniej grupie zniżek-najwyższej), to zabierają najmniej ile mogą czyli 10 na rok. W dolnych grupach zniżek zasady są inne. Słowem-nie warto dzwonić gdzie popadnie
  
 
Seru...
Łady
  
 
MAM JESZCZE JEDNO PYTANIE!!!:

ktos sie moze orientuje ile beda potracac za nastepne dzwony??? za nastepne tez beda na rok czasu tylko podwyzszac???

pozdrawiam
Fazy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  
 
aaaaaaa i jeszcze jednao!!!

ma jakies wieksze znaczenie czy szkoda tamtego samochodu wyceniona jest na 300 czy na 800 zlotych????????????/
  
 
Lajka - Lejdi