[OT] Prezenty...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cze chciałem wam sie pochwalic co dostałem od Mikołaja.
Sory za fatalną fotke ale mam tylko telefon pod ręką.
WESOŁYCH ŚWIĄT POZDRO
  
 
Ja tu nie widzę żadnej fotki.
  
 
Milo ino ja nic nie widze :/
  
 
http://img154.exs.cx/my.php?loc=img154&image=pict00353ki.jpg
  
 
Szkoda, że nie w skali 1:1 ale takiego też bym chciał dostać a najlepiej zamiast modelu komplet poszerzeń do Abartha Niestety chyba list do Mikołaja nie dotarł i nie ma poszerzeń Dostałem za to czekoladę
  
 
A ja znowu sie pochwale i tradycyjnie juz zapytam coście od Mikołajka dostali .
Bo ja to:



Lubie topexy i inne lumpexy bo za malom kase mozna duuzo kupic. A gwintowniki i narzynki to sie akurat przydadzom, szkoda ze jeszcze nie ma kompleciku do wykrecania urwanych śrub/szpilek, bo z DOHC'a trza wytargać jednom takom od głowicy .


ps. Na fotkach nie ma bardzo praktycznego prezentu - banknota 100zl pt. "coś" do FIAT'a Oj, przybedzie Argenta duemilla innezione elettronica na dniach do mnie coś czuje . Musze miejsce pod choinką zrobić
  
 
Cytat:
2004-12-24 22:34:16, Race_D pisze:
ps. Na fotkach nie ma bardzo praktycznego prezentu - banknota .... "coś" do FIAT'a


no u mnie nedza pod choinka ...tylko banknoty przylecialy
  
 
A ja sie ciesze bo dostałęm klucz dynamoemetryczny ze skala do 200Nm i taki zestaw pilników jak widać na jednym ze zdjeć Rejsa A po swietach jeszcze dodatek w postaci Nartek Salomon Crossmax na Pilocie
  
 
Bida w kraju.... Mikolaj przyniosl tylko naped rozrzadu (dobrze chociaz, ze cc700) i polowe "czegos do Fiata" hehe.... ale i tak go lubie
  
 
Hoho, dymaniometra też bym chętnie widział, najlepiej w dwóch wersjach - na mały "kwadrat" i duży . Oczywiście nie taki z wychylną skalą tylko jak już to full progi - nastawiam rządaną wartość i "cyka" ja ją osiągne... .
  
 
A mi tata z włoch przywiózł Fiata 124 spotr cupe. 72000km przebiegu, ciemna zielen, mmmmm, teraz mysle czy go na zółte blachy nie rejestrowac.

Pozdrawiam
  
 
Carv piszesz serio czy sie dzielisz marzeniami ? jak to pierwsze to dawaj fotexy jakies mi mikus przyniosl, portfel zajebisty duzo czekolady z dodatkami na fiata ktore pewnie pojda na skode
  
 
A mi Mikus przyniusł zestw róznojakich kluczy zebym to nienpodkradał staruszkowi no i oczywiscie papierki
  
 
u mnie tylko maly banknot (pojdzie na dlugi), jakis deo adidasa plus zel pod prysznic hmm krawat w mysze Mickey piersiówke metalowa zobaczymy co dalej. ogolnie lipa mogla by byc delta integrale
  
 
Cypherius przynajmniej praktycznie dostales piersioweczka zawsze sie przyda
  
 
Delata jest taka hmmmmm. ostra a ja lubie bardziej (nie wei mjak to nazwać) delikatne cupe


Niestety to tylko moje marzenia
  
 
coupe tez bym nie pogardzil
maskek - liczy sie pamiec, nie wazne jaki prezent i za ile.
p.s. Race - uwazaj z tymi gwintownikami topexu, ETG ma niemile wspomnienia po wykrętakach bodajze - ogolnie topex nie daje rady, chyba ze imadla
pozdrawiam serdecznie.
  
 
race, fajne te narzędzia ;] rozumiem do urzytku ogólno-forumowego??
  
 
[quote]
2004-12-24 23:51:49, cypherius pisze:
maskek - liczy sie pamiec, nie wazne jaki prezent i za ile.
[quote]

Zgadzam sie w 100%
  
 
To ja was zaskocze ze nic nie dostalem.
U nas nie ma takiej tradycji po mikołaju nie ma nic az do 1 stycznia .. Ale od mikołaja dostałem wałek 555 .
1 stycznia mam urodziny wiec dlatego nie dostaje nic pod choinke .....
A co do prezentów to starsza kupiła mi na urodziny dynamoemtryka tzn dała mi na niego kase a ja kupiłem za to głowice obrobioną Znowu bede prosił Samaela o pozyczke...