ZDjęcia z WOŚP

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
dostałem je od Piotra_Kraków











stary ale jary ten aparacik - fajnie zdjęcia wyszły - chyba że to załuga fotografa
  
 
dzięki piotr! fajne fotki
Będzie więcej!
paweł
 
 
Te zegary w Twojej Samarce Misiek to chyba te wg. projektu Kacpra ???
Super to wygląda
  
 
Zgadza się, ściągnięte prosto z klubowej.
Pozdrawiam.
  
 
Ta "szachownica" to chyba 5 / 7 Tomka Buły ???

Pokażcie z przodu !!!
  
 
Tak ta nieszczęsna "5" to moje "maleństwo"

szachownica to mój pomysł a realizacja to duża pomoc mojego Taty, który zresztą także skopiował i powiększył znaczek Remusa tego wilczka i jest on na jednej i drugiej masce tyle, że na przodzie jest dodatkowo napis remusa, ale wydech to rzemiosło, a nie Remus. Jednak pierdzi fajnie koledzy potwierdzą

powinny być jeszcze zdjęcia z przodu pewnie niebawem się pojawią

Konrii mam prośbę podłącz te zdjęcia (z moim wózkiem) do mojej aplikacji członkowskiej. Oczywiście jak się dorwiesz do stronki

Pozdrawiam
Tomek
  
 
udało mi się znaleźć u siostry w zbiorach zdjęcie przodu mam nadzieję, że sie pokaże

Tomek

  
 
Cytat:
Konrii mam prośbę podłącz te zdjęcia (z moim wózkiem) do mojej aplikacji członkowskiej. Oczywiście jak się dorwiesz do stronki



jeśli chodzi o fotki tu na forum to możesz to zrobić sam. wystarczy w edycji profilu podać "adres" na swoim kompie, np. d://nowyfolder/fotki/lada... możesz zapodać max pięć fotek.
pozdrawiam
  
 
Góraaaaal... -> a jesli chodzi o fotki ze spotu w Wawie, to cooooo...? Robią się...?
No nie mogę się doczekać, bo nie wiem jak wyszedłem i się denerwuję...
  
 
robią się... no dobra, zapomniałem. jutro zaniosę do wywołania
  
 
no i od razu zeskanować proszę
  
 
A co do zdjęć to w niedziele dałem cztery zdjęcia mojej łady Piotrowi. Ma je zeskanować i przesłać Tobie (tzn. Konriemu).
pozdr.
  
 
IK w takim razie czekam
rozumiem że mam je wrzucić na stronkę
  
 
Oczywiście. I mam jeszcze jedną prośbę do Ciebie: jeśli dasz radę to wrzuć je też do mojego profilu.
  
 
do profilu na klubowej - oczywiście
do profilu na forum musisz to zrobić sam - ja nie mam takiej możliwości