Kto ma lub mial DRIFT BIBLE...potrzebuje pomocy/porady

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam maly problemik...zaciagam drift bible z neta [kazaa] juz kiedys sciagnalem ale zgubilem plyte...juz wtedy nie mialem dzwieku =/...teraz to samo...nie ma dzwieku...sprawdzalem na kompach brata i na kompach ojca...na zadnych nie dziala dzwiek!!! czy jes tto kwestia tylko sterownikow/kodekow...czy juz taki film po necie krazy...a moze macie link do tej pozycji? thx za pomoc!!
  
 
mam gdzieś ten film, ale nie wiem gdzie.. sciągniety z osła wszystko działało..
  
 
to sterowniki , zassaj sobie K-Lite Mega Codec Pack u mnie pomoglo
  
 
Jest gdzies na streetracing.pl link do pełnej wersji.
A co do braku dzwieku to kiedys mialem z kazzy i wszystkie filmy działały z dzwiekiem oprócz tego . Dlatego teraz uzywam Directa lub osiołka...
  
 
a mozecie pzybliżyc co to za film?? z nazwy to wiem oco biega cos jak F&F ?
  
 
taa jak f&f jezdzi taki skosnooki z bazaru co mu z poochatym lekcje dawalismy rok temu i szpanuje byle 280 konnymi furami na torze

a tak serio to poprostu podrecznik dynamicznej jazdy rwd, roznych technik driftu, porownanie zachowania aut pod i nadsterownych w tych samych warunkach itp itd etc.... fajna sprawa
  
 
...ale najbardziej mi sie podobal text tego goscia w polowie filmu : "a teraz pokazemy jakie techniki stosowac w aucie slabej mocy.mamy tutaj takiego 130 konnego nissana..." normalnie padlem ryjem w monitor jak to uslyszalem
  
 
to byla corolla AE86 "Hachiroku"
  
 
ta sama co na poczatku w need for speed u2 bodajze...
  
 
Cytat:
2004-12-26 17:17:11, Bart128 pisze:
ta sama co na poczatku w need for speed u2 bodajze...



dokladnie ta sama
  
 
ja nei lubie robic off topiicu wiec odpowiem wprost . mi tez dzwiek w DB nie dzialal , ale zainstalowalem kodeki AC3 no i wszystko jest ok
zajmuje to pol mega , jesli chcesz to napisz to ci wysle .

pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: c330m dnia 2004-12-27 10:43:57 ]
  
 
dzieki dzieki juz sciagnalem i odziwo...w mplayerze czy jakos tak mam dzwiek wiec w porzadku...THX!!!...a filnik wg mnie duzo wyjasnia i ulatwi kilka spraw...jak narazie wiem ze musze opanowac miedzygaz ;]
  
 
obejrzalem wlasnie zassane 51 MB czyli jakies 5 minut i jestem w szokerze.......juz nie moge sie doczekac reszty
  
 
a jak jezdzic kaszlakiem tez jest??