Nick SKYPE

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!

Mam pomysł na stworzenie do forum na profil nowego pola na nick który użytkownik posiada w programie SKYPE do rozmów internetowych. Przy nicku mógł by być też status użytkownika, co wy o tym myślicie???
  
 
Moim osobistym zdaniem za malo ludzi uzywa skype aby sie w to bawic. Predzej widzialbym ikonke tlena ale tak szczerze mowiac to te ikonki i statusy online sa do bani i zazwyczaj z winy np gg nie dzialaja prawidlowo ...

pozdr
  
 
a mnie sie ten pomysl nie podoba. Juz za duzo by tego bylo...
  
 
Yyyy a o so chosssi

co to jest ten SKYPE bo ja nie w temacie ? i żadnych absolutnie więcej statusów
  
 
Cytat:
2004-12-30 12:57:43, GDA pisze:
Yyyy a o so chosssi co to jest ten SKYPE bo ja nie w temacie ? i żadnych absolutnie więcej statusów



odpowiem ci na to pytanie
Jest to program do "pogaduszek" internetowych za free
  
 
mnie się osobiście podoba pomysł z wprowadzeniem Skype do profili jestem ogólnie ZA
 
 
Cytat:
2004-12-30 12:57:43, GDA pisze:
Yyyy a o so chosssi co to jest ten SKYPE bo ja nie w temacie ? i żadnych absolutnie więcej statusów



SKYPE
 
 
dolaczam sie do apelu
  
 
no to jeszcze tlen, mesenger, papla i parę innych...
za chwilę profil będzie miał gługość 3 stron i wyglądał jak choinka...
ja jestem na nie
  
 
Cytat:
ja jestem na nie


jak zwykle

Nie wiem, co szkodzi... Osobiscie wole to niz kilkadziesiat emotek, psu na bude IMHO. Kazdy ma swoje zdanie - niech ze wisza. Mysle jednak, ze wiekszsoci forumowiczow by to nie zawadzalo.
  
 
Cytat:
2005-03-12 09:16:41, Góral pisze:
jestem na nie


Hehe - najsłynniejsze powiedzenie ostatnio

Panie Jacku C. - ja również "JESTEM NA NIE" , zobaczymy jak zagłosuje Kuba W
  
 
ja jestesm absolutnie za !!
zamiest iqu to skype
panie deamonie prosze o rozpatzrenie tej propozycji
  
 
Cytat:
2005-06-22 13:59:58, taz pisze:
ja jestesm absolutnie za !! zamiest iqu to skype panie deamonie prosze o rozpatzrenie tej propozycji



Również jestem za tym projektem
 
 
Cytat:
2005-06-22 13:59:58, taz pisze:
zamiest iqu to skype


pojawia się problem tego rodzaju że nie może być zamiast, bo kilkuset userów ma wpisany ten numer do profili, a na kolejną kolumne nie ma tak naprawdę miejsca - bo gdybyśmy poszli za ciosem to powinnien być też TLEN i kolejne wynalazaki nie wspominając o numerze buta
  
 
Jak to mówią - "nigdy nie mów nigdy"

myśle że pomysł z zastąpieniem ICQ numerem SKYPE to będzie dobre posunięcie, tym bardziej że SKYPE robi sie caraz bardziej popularniejszy w Polsce, z drugiej strony to chyba ICQ już nikt nie używa w dobie polskich komunikatorów

męska decyzja Panie i Panowie - tak czy nie
  
 
a zrobisz to?
  
 
Cytat:
2005-09-13 17:52:03, Voy pisze:
a zrobisz to?


Sie zrobiło jakoś tak samo
zapraszam do poprawienia swoich profili - przekażcie tą wiadomosć na swoich forach
  
 
oki
  
 
oglosilem juz na 2 forach
  
 
Jestem ZA!

Profil użytkownika forum nie musi puchnąć!
Wystarczy w polu komunikator storzyc menu rozwijalne, którego jedna z opcji bedzie SKYPE. ( albo, tlen,gg, ICQ i.t.d.)
W ten sposób użytkownik będzie sie musiał zdecydować za pomoca którego komunikatora będzie chciał rozmawiać z osobami motonews.pl

Pozdrawiam