Relecja z "1" zlotu malca powered by terytorytorium :D

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mnie osobiscie najbardziej przypadla "Syfex Competyszyn" czyli pchanie SzpachleXa na czas Milego ogladania.

Relacja.
  
 
Zasysam ale chyba nie tylko ja Coś transferek kiepawy: 22 KB/s. Za godzinkę powinienem mieć
  
 
jest tez wersja slabasza 19 Mb jak komus nie zalezy na jakosci plastiku to prosze.
Strona z filmami.
  
 
własnie sciągnełem i obejżałem , bradzo fajna relacja montaz OK
ogólnie mówiąc bardzo mi sie podobało, na nastepny zlocik napewno wpadne
  
 
Co by tu nie powiedziec to i tak fimik jest pierwsza klasa chlopaki poprostu umieja robic klipy, wedlug mnie jest zajebisty.
  
 
klipek zajebisty, fajnie sie oglada.
  
 
Filmik rzeczywiście gitarra. Maluszki bokami latają aż miło Szacuneczek dla driverów/mechaników i autorów filmu.
  
 
fajne fajne... milutkie i wogóle z przyjemnoscia obejrzałem i nie zaluje ze sciagnolem ;] git, tak trzymac :]
  
 
klipens calkiem w dupke
  
 
Jak dla mnie bomba - miło sie oglonda .
Pomijając fakt mojej ogolnej niechęci do plastixowego tuningu (niektórych autek tam po prostu nie trawie) to montaż i ogólna ocena klipu BDB. Prawie tak dobre jak produkcje Zoltara (nieee, żaden tam cukier ).


ps. Evil - fajna kiera
  
 
Wg. mnie tez jest okej fajny tor
  
 
Cytat:
2004-12-27 01:13:19, maskekk pisze:
... fajny tor


zdaje Ci sie bo rosniesz, Tor powiedzialbym jest bardzo sredni na bardzo sredniego jeza.
  
 
pomimo ze terytorium swoich samochodów nie powinno ludziom pokazywać to na robieniu filmów i przedewszystkim zlotów to sie znają..tak to przynajmniej wygląda z perspektywy mojej zajechanej 14" matrycy.. Krytyka tego zlotu i filmu moze wynikac chyba tyllko z zazdrości. Przykro ze pokazali w tym roku wiecej niz F&F..
  
 
Bo F&F uderzy w przyszłym roku z podwójną siłą .
  
 
Dzięki stasiek za przysługe, właśnie miałem dawać link do filmu

Miło że sie wam filmik podoba. Nie chce żeby tu sie jakaś znowu zadyma rozpętała, na zlocie chodziło o atmosfere która była zajebista i film to świetnie pokazuje.

Tor jest dobry na malucha. Jest prosta, łagodne zakręty, ostre zakręty, możliwość różnych konfiguracji. Fakt że ludzie od tego toru tylko biorą kase a nic nie robią i ciągle tam dziur przybywa
  
 
niezły ten film,fury też ale jakto na kazdym zlocie zdazy się "niewypał"
  
 
klip zajebiscie zmontowwany, wiekszosc wozkow fajna (no niektore to troche wt jada ale coz), muzyka dobra. fajny filmik

btw. to gdzies tam autka z forum naszego przemykają np. krówka .


[ wiadomość edytowana przez: owz dnia 2004-12-27 11:03:47 ]
  
 
taaa, krówka to jest wszechobecna ;P
  
 
Jooo, krowa daje rade . I sam prezes ETG na pudle w jakiejś śmiesznej konkurencji się nawet pojawił - chyba mu sie powineła łapa, tfu - koło .
  
 
Cytat:
Jooo, krowa daje rade . I sam prezes ETG na pudle w jakiejś śmiesznej konkurencji się nawet pojawił - chyba mu sie powineła łapa, tfu - koło


taaa śmieszna nie smieszna ale był ;P do Łodzi blisko.. kiedy nastepny zlot??